Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

World of Tanks – 40 milionów zarejestrowanych graczy, Polska liderem w Europie!


World of Tanks i 40 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

Wargaming informuje, że flagowa gra firmy czyli World of Tanks, właśnie osiągneła niesamowity wynik jakim jest 40 000 000 zarejestrowanych użytkowników globalnie. Ta liczba jest dwukrotnie większa od pierwszego rekordu osiągniętego na początku 2012 roku. 

Przy tej okazji, warto też zwrócic uwagę na dużą popularność gry w Polsce. W chwili obecnej mamy już ponad 1 000 000 zarejestrowanych „czołgistów”, co stawia nasz kraj na pierwszym miejscu w całej Europie. Polscy gracze należą do światowej elity World of Tanks i odnoszą liczne sukcesy na arenie międzynardowej podczas zawodów e-sportowych. 

Dodatkowo, do tego zauważalnego wzrostu użytkowników, World of Tanks może poszczycić się jeszcze jednym, właśnie ustanowionym rekordem. Jest nim 500 000 graczy w Rosji walczących jednocześnie na pojedynczym serwerze. 

Firma Wargaming spodziewa się kolejnych wzrostów, dzięki niedawno udostępnionej, najnowszej aktualizacji 8.0, która wprowadza największą kluczowych zmian do World of Tanks (m.in. ulepszona grafika, dodana zaawansowana fizyka, nowy interfejs użytkownika) od czasu premiery gry.

O World of Tanks
World of Tanks jest pierwszą i jedyną grą typu Free-To-Play MMO nastawioną na współpracę graczy,  przedstawiającą bitwy czołgów. Wraz z bardzo dobrą grafiką, gra oferuje ponad 180 modeli maszyn z USA, Niemiec, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii. Kazdy z nich odwzorowany jest w oparciu o prawdziwe dane, zgodnie z historią wojskowości.
Dołącz do World of Tanks:
•    http://worldoftanks.eu/registration/ 

O firmie Wargaming   
Wargaming, firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO i jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych. Firma została założona w 1998 roku i przez ten czas wydała ponad 15 tytułów. W chwili obecnej zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie, a jej obecne działania koncentrują się na serii wojennych gier MMO opartych na współpracy graczy, czyli World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships. Niniejsze trzy wymienione tytuły stworzą jedno uniewersum dla graczy poprzez portal www.wargaming.net. 

Oficjalna strona internetowa firmy Wargaming:
•    www.wargaming.com