Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Wyciek zwiastuna Star Wars Battlefront II

Pierwszy zwiastun „Star Wars Battlefront II” miał być oficjalnie zaprezentowany 15 kwietnia na konwencie Star Wars Celebration. Zamierzenia twórców zostały jednak pokrzyżowane, bowiem materiał już dziś wyciekł do sieci.

 

Kontynuacja wydanej w 2015 roku taktycznej strzelanki studia EA DICE, która rozgrywa się w uniwersum „Gwiezdnych Wojen” jest tak naprawdę czwartą odsłoną serii, zapoczątkowanej w 2004 roku grą „Star Wars: Battlefront”.

Tytuł, podobnie jak poprzednia część, zaoferuje rozgrywkę w trybie wieloosobowym, gdzie do dyspozycji graczy będą pojedynki jednostek piechoty, lotnictwa i mnóstwa pojazdów naziemnych.

Z poniższego materiału wynika, że możemy spodziewać się postaci z klasycznej trylogii, m.in. Yody, a nie zabraknie także czarnego charakteru z „Mrocznego Widma” – Darth Maula i bohaterów najnowszej odsłony gwiezdnej sagi – Rey i Kylo Rena z „Przebudzenia Mocy”. Dodatkowo gracze, którzy zdecydują się zamówić grę w przedsprzedaży mogą liczyć na bezpłatny dostęp do postaci z nadchodzącego „Star Wars: The Last Jedi”.