Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Xobos w sklepie

Imagine Realm doczekało się sklepowej premiery „Strażników Xobos” Jarosława Bilińskiego, którą udało się ufundować na platformie zagramw.to. Gra symuluje walkę o kończącą się energię na tytułowej planecie, gdzie w boju ściera się od dwóch do czterech klanów.

Stajesz do walki o przetrwanie swojego klanu i planety Xobos! Przed Tobą ważna misja, w której poprowadzisz potężnych Strażników do ostatecznej bitwy, a wygrana pozwoli przejąć kontrolę nad energią planety!

Strażnicy Xobos to gra w pełni strategiczno-taktyczna dla 2-4 graczy – Waszym zadaniem jest zwycięstwo na punkty lub pokonanie przeciwników w walce.

Poprowadź swoje jednostki do zwycięstwa i przejmij władzę na planecie! Strażnicy Xobos to oryginalna mechanika, całkowity brak losowości, wysoka regrywalność oraz świetna dynamika i ciekawe zarządzanie ekonomią.

 

Wydawca poinformował też o tym, że w instrukcji pojawiło się kilka drobnych błędów, są to:

– Gracz rozpoczyna rozgrywkę z 3 Zasobami! (tej informacji brakuje w instrukcji). Teraz znajdziecie ją na stronie 3 w dziale „Przygotowanie gry dla 4 graczy” (podpunkt – K -)

– Leczenie Strażnika w Budynku Technicznym – instrukcja wskazuje 1 Kryształ, a na przesłonce widnieje informacja 2 Zasoby Budulca. Prawidłowy koszt akcji leczenia to ten z zasłonki (leczenie za 2 zasoby!)

Pełna, poprawiona wersja instrukcji znajduje się tutaj: https://drive.google.com/file/d/1o0FoIcu4YgtQsfUXpdxhElvOUVlVLNYG/view