Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zapowiedź Heroes of Incredible Tales

 

Nexon i NAT Games zapowiadają premierę „Heroes of Incredible Tales” („HIT”), gry z gatunku hack’n’slash RPG, bazującej na silniku Unreal Engine 4. HIT to mobilny debiut młodego studia NAT Games, założonego przez Yong-Hyun Parka, wiodącego projektanta popularnych gier MMORPG Lineage II i TERA. Gracze, którzy otrzymać nagrody w postaci kamieni szlachetnych, broni i akcesoriów, mogą już dziś zarejestrować się do gry na stronie głównej tytułu.

„Heroes of Incredible Tales” („HIT”), RPG akcji bazujące na silniku Unreal Engine 4, ukaże się latem 2016. Debiut mobilny nowego studia Yong-Hyun Parka, projektanta odpowiedzialnego za hity „TERA” i „Lineage II”, ukazany na zwiastunie HD:

Nexon i NAT Games zapowiadają premierę „Heroes of Incredible Tales” („HIT”), gry z gatunku hack’n’slash RPG, bazującej na silniku Unreal Engine 4. „HIT” to mobilny debiut młodego studia NAT Games, założonego przez Yong-Hyun Parka, wiodącego projektanta popularnych gier MMORPG „Lineage II” i „TERA”. „HIT” osiągnął ponad 5 milionów pobrań w Korei i od momentu premiery w listopadzie ubiegłego roku pozostaje w dziesiątce najbardziej dochodowych aplikacji w App Store i Google Play. Gracze, którzy zarejestrują się do gry przed premierą na stronie gry, mają szansę otrzymać nagrody w postaci kamieni szlachetnych, broni i akcesoriów oraz jako jedni z pierwszych zostaną powiadomieni o premierze.

HIT grafika

„HIT” to rewolucyjne przeżycie, łączące zabawę z oszałamiającą grafiką. Dzięki silnikowi Unreal Engine 4 udało nam się stworzyć immersyjną i intuicyjną rozgrywkę, w pełni wykorzystując moc dzisiejszych urządzeń mobilnych. Yong-Hyun Park tworzy niezwykłe doświadczenia RPG, które zachwycają graczy na całym świecie. Cieszymy się, mogąc niebawem globalnie wydać tę epicką grę hack’n’slash – mówi Lawrence Koh, dyrektor naczelny Nexon M.

„HIT” oferuje płynne i dynamiczne bitwy, cztery zróżnicowane klasy postaci o wyjątkowym uzbrojeniu, umiejętnościach i atakach, cenne nagrody za osiągnięcia na polu walki oraz wiele opcji indywidualizacji i przystosowania. Gracze rozgramiają wrogów, zbierają łupy i ciągle doskonalą styl walki swojego bohatera. Miłośnicy strategii mogą tworzyć długie kombinacje ataków, wybierając spośród licznych manewrów, aby zdobyć jeszcze lepsze nagrody. Obszerne tryby gry obejmują obecnie 200 poziomów o rosnącym szczeblu trudności, arenę PvP dla sześciu graczy, ogromne rajdy oraz lochy do trybu kooperacji. Kolejna zawartość zostanie dodana po premierze.

Stworzyliśmy „HIT”, ponieważ jest to dokładnie taki typ gry, jaki ja i mój zespól uwielbiamy, czyli intensywna rozgrywka, wynagradzająca starania graczy i obfitującą w łupy, oferująca liczne opcje indywidualizacji – mówi Yong-Hyun Park, dyrektor generalny NAT Games. – Z radością obserwowaliśmy, jak „HIT” szturmem zdobywał listy przebojów w Korei. Dzięki globalnemu zasięgowi Nexona możemy dostarczyć tytuł graczom z całego świata, którzy już niedługo będą torować sobie drogę przez dynamiczny i bogaty świat „HIT” – dodaje Park.

HIT screen

Aktualne informacje o HIT można znaleźć na Facebooku oraz na oficjalnej stronie: hitmobile.nexon.com

Źródło: informacja prasowa