Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zapowiedzi od Watch Dogs 2 i Ghost Recon Wildlands

 

Studio Ubisoft zaprezentowało nowe materiały promocyjne swoich dwóch tytułów: „Watch Dogs 2” i „Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands”.

Cierpliwość graczy została nagrodzona oficjalnym materiałem promujący drugą odsłonę sandboksowej gry akcji TPP z 2014 roku. „Watch Dogs 2” zadebiutuje na rynku już 15 listopada w wersji na PC, PS4 i Xbox One.

W kontynuacji akcja rozgrywać się będzie w słonecznym San Francisco. Gracz wcieli się w postać Marcusa Hollowaya – członka grupy Dedsec, który walczy z systemem ctOS. Twórczy zapowiadają więcej możliwości hakowania, zupełnie nowe gadżety oraz rozszerzony moduł multiplayer (ukazany w poniższym zwiastunie).

Natomiast „Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands” to już kolejna odsłona serii trzecioosobowych gier akcji, której początki sięgają 2001 roku. Tym razem akcja rozgrywać się będzie w Boliwii, a gracze zmagać się będą z członkami kartelu narkotykowego. Nowością ma być ogromny, otwarty świat, w którym będziemy mieć możliwość przemieszczać się drogą lądową, morską lub powietrzną.

Premiera „Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands” w wersji na Xbox One, PlayStation 4 i PC została zaplanowana na 7 marca 2017 roku.