Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zapowiedziano Quake Champions!

 

W trakcie targów E3 2016 w Los Angeles, na konferencji Bethesda Softworks, oficjalnie zapowiedziano powstanie „Quake Champions”. Tytuł będzie pierwszoosobową strzelanką sieciową, która rozgrywać się będzie w uniwersum kultowego Quake’a. Zaprezentowano także pierwszy zwiastun gry!

Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles wielu ogłoszono powstanie kolejnej odsłony kultowej gry z serii „Quake”. Za „Quake Champions” odpowiedzialne będzie Studio id Software, które przyniosło graczom takie marki jak „Doom” i właśnie „Quake”.

„Quake Champions” ma skupić się na rozgrywkach sieciowych i być przystępny dla wszystkich, nawet początkujących graczy. Z pierwszych informacji wynika, że „Quake Champions” powstanie w wersji wyłącznie na PC i będzie mieć odblokowaną częstotliwość wyświetlania klatek na poziomie 120 Hz. Twórcy zapowiadają, że na graczy czekać będzie mnóstwo wojowników o zróżnicowanych umiejętnościach i stylach walki, jednak na więcej szczegółów musimy poczekać do tegorocznej edycji QuakeConu (4-7 sierpień, Dallas).

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun „Quake Champions”!