Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zmiana Petera Dinklage`a na Nolana Northa w Destiny

Kiedy Bungie ogłosiło, że doszło do zmian w osobie, która będzie udzielała głosu w grze „Destiny: The Taking King”, wśród fanów pojawiły się pewne obiekcje.

Peter Dinklage zastąpiony Nolanem Northem? Dlaczego? North został zatrudniony, aby nagrać wszystko od nowa, a dzięki Polygonowi mamy okazję porównać oba głosy:

Destiny to gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez znane z serii Halo studio Bungie i wydana przez Activision Blizzard. Ukazała się na całym świecie 9 września 2014 na platformach: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Akcja Destiny umiejscowiona jest na Ziemi w odległej przyszłości, gdzie bohater wciela się w rolę strażnika, który musi ocalić ludzkość przed siłami ciemności. Świat przedstawiony w grze obejmuje część Układu Słonecznego: Ziemię, Księżyc, Wenus, Marsa, Merkurego itd. Gracz w trakcie rozgrywki może rozwijać umiejętności swojej postaci oraz zdobywać nowe pancerze i rodzaje broni. Destiny oparte jest o wspólną grę ze znajomymi, zarówno przeciwko sztucznej inteligencji jak i innym graczom.