Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zobaczcie zapowiedzi gier z The Game Awards 2019

Najważniejsze zapowiedzi i trailery gier, jakie zaprezentowano na tegorocznej edycji TGA zebraliśmy dla Was w tym artykule. Zapraszamy do oglądania!


The Game Awards 2019 już za nami. Listę Laureatów prezentowaliśmy w osobnym artykule, a poniżej możecie obejrzeć prezentacje nadchodzących gier, jakie pokazano na gali.

Bravely Default
Oficjalna zapowiedź sequela, który trafi na Nintendo Switch w 2020 roku:

Control
Darmowa aktualizacja „Control” pt. „Expeditions” jest już dostępna w wersjach na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Ogłoszono też, że „Control” otrzyma 26.03.2020 r. pierwsze płatne rozszerzenie fabularne, a kilka miesięcy później kolejne DLC.

CONV/RGENCE: A League of Legends Story
„CONV/RGENCE: A League of Legends Story” to kolejna singlowa produkcja od Riot Forge i Double Stallion Games, której głównym bohaterem jest Ekko.

Dark Alliance
Podczas TGA 2019 zapowiedziano również grę akcji TPP osadzoną w uniwersum „Dungeons & Dragons”:

 

Fast & Furious Crossroads
Studio Slightly Mad Studios, odpowiedzialne za „Project CARS”, zapowiedzieli tytuł „Fast & Furious Crossroads”. Premiera w maju 2020 roku.

Gears Tactics
„Gears Tactics” zadebiutuje w kwietniu 2020 roku w wersjach na PC i Xboksa:

Humankind
Na TGA 2019 zaprezentowano też nowy trailer strategii „Humankind” od Amplitude Studios. Premiera na PC w 2020 roku:

Magic: Legends
Oficjalna zapowiedź projektu „Magic: Legends” – gry MMO osadzonej w uniwersum kultowej karcianki „Magic: The Gathering”.

Naraka: Bladepoint
„Naraka: Bladepoint” od 24 Entertainment i NetEase Games to chińska gra akcji, w której gracze będą mieć okazję walki bronią białą. Premiera na PC w 2020 roku.

New World
„New World” od Amazon Studios Game Studios to mroczne MMORPG, która zgodnie z najświeższymi doniesieniami ukaże się w wersji na PC w maju 2020 roku.

Nine to Five
Studio Redhill zapowiedziało na TGA 2019 taktyczną strzelankę multiplayer. Już teraz można się zapisywać na testy wersji alfa na oficjalnej stronie studia.

No More Heroes 3
Nintendo zaprezentowało nowy, dosyć nietypowy zwiastun „No More Heroes 3”. Tytuł zadebiutuje w 2020 roku na konsoli Nintendo Switch.

Prologue
Bardzo krótkiej zajawki doczekał się „Prologue”. Gra twórców PUBG Corporation nie będzie strzelanką – dostaniemy opowieść dla jednego gracza:

Ruined King
Zapowiedziano kolejnej gry single-player w świecie „League of Legends”. Zwiastun Turowo e RPG od twórców „Darksiders Genesis” – „Ruined King”:

Sons of the Forest
Zapowiedź sequela „The Forest” pt. „Sons of the Forest”, niestety nie podano daty premiery:

Weird West
„Weird West” to nowość od gra anonimowego jeszcze WolfEye Studios, jednak nad tytułem pracowała ekipa założona przez jednego z twórców „Dishonored” i „Prey” – Raphaela Colantonio. Tytuł przeniesie graczy na Dziki Zachód, jednak taki z alternatywnej, wykreowanej przez twórców wersji. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Wolf Among Us 2
Telltale pokazało krótki teaser, by zapewnić graczy, ze projekt „Wolf Among Us 2” wciąż powstaje i nie został porzucony. Nie podano jednak choćby przybliżonej daty premiery.