Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zombie orki podbijają Polskę!

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż jednej z największych tegorocznych premier, „Zombicide: Zielona Horda”, która wniesie do znanego z wcześniejszej odsłony zupełnie nowe rozwiązania mechaniczne i przede wszystkim innowacyjnego przeciwnika – żywe trupy orków!

Plaga zombie nie zna granic! A teraz Orkowie, nasi odwieczni wrogowie, padli jej ofiarą. To już nie jest kwestia tego, kto wygra wojnę. Teraz, to sprawa życia i śmierci! Orkowie Zombie przekraczają właśnie granicę i tworzą zieloną hordę, która ma sprowadzić na nas koniec świata!

Jednak ich mroczni panowie, nekromanci, zapomnieli w swoich nikczemnych planach o… tobie! Zjednoczcie się, pochwyćcie oręż i odeprzyjcie hordę!

Weźcie ze sobą kuszę, naostrzcie topór i przygotujcie swoje ogniste czary: dle niewielu, dla tych odważnych, nadszedł czas na… Zombicide: Zielona Horda!

„Zombicide: Zielona Horda” jest grą kooperacyjną dla 1- 6 graczy powyżej 14 roku życia. Wraz z przyjaciółmi stwórzcie wspaniałą drużynę i opanujcie umiejętności ocalałych, osiągając zwycięstwo nad hordami zainfekowanych Orków! Zombie są kontrolowane przez mechanikę gry, wykorzystującą proste zasady i talię kart. Rozegrajcie 10 misji na 10 różnych mapach zbudowanych z dołączonych modułowych kafelków gry lub stwórzcie własne scenariusze. Znajdźcie broń. Eksterminujcie zombie. Im więcej zombie zabijecie, tym bardziej wzrosną wasze umiejętności i tym więcej pojawi się kolejnych stworów!

Zamawiając w przedsprzedaży otrzymujesz unikatową figurki Abominarata i Dr. Stormcrowa – z tego ekskluzywnego rozszerzenia można korzystać w rozgrywce zarówno w „Zombicide: Czarna Plaga”, jak i „Zombicide: Zielona Horda”!

Karty do ekskluzywnego dodatku są w języku angielskim. Polskie tłumaczenie będzie dostępne do pobrania na stronie gry.

Przedsprzedaż