Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zwiastun Deus Ex: Mankind Divided – co czeka na graczy w sierpniu?

 

W najnowszym trailerze od Square Enix możecie poznać fabułę czwartej części serii „Deus Ex”, lokacje oraz wyposażenie bohatera. Premiera została zapowiedziana na 23 sierpnia.

Tak prezentuje się oficjalny opis dystrybutora gry:

Akcja „Deus Ex: Rozłam Ludzkości” rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w „Buncie Ludzkości” oraz niesławnej 'awarii wszczepów’. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W atmosferze niepokojów społecznych różne frakcje szukają sposobów na manipulację opinią publiczną dla swoich korzyści.

W tej atmosferze politycznego niepokoju i ogólnopanującego chaosu do gry powraca agent Adam Jensen. Wzmocniony o całkowicie nowe ulepszenia Jensen znów trafi na trop prowadzący do ogólnoświatowego spisu.

Dzięki jeszcze większej niż do tej pory liczbie decyzji do podjęcia, „Deus Ex: Rozłam Ludzkości” pozwoli graczom doświadczyć świata „Deus Ex” w niespotykanej dotąd skali.

deus ex mankind divided pc Okładka

„Deus Ex: Rozłam Ludzkości” zadebiutuje już 23 sierpnia w wersji na PS4, Xbok One oraz PC.