Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zwiastun Deus Ex: Mankind Divided

 

W sieci udostępniono nowy zwiastun gry „Deus Ex: Mankind Divided”, której premiera już za kilka dni – 23 sierpnia produkcja kanadyjskiego studia Eidos Montreal zadebiutuje w wersjach na PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows.

Akcja „Deus Ex: Mankind Divided” („Deus Ex: Rozłam ludzkości”) ma miejsce w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w „Buncie ludzkości” oraz niesławnym ‘Incydencie Aug’ w Panchaea, przez który miliony ludzi poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W trakcie tych emocjonujących wydarzeń, różne frakcje szukają sposobów na manipulację ludźmi oraz opinią publiczną w temacie ulepszeń, by ukryć prawdę na temat tego, co się wydarzyło.

Gdy społeczny i polityczny chaos sięgają już punktu krytycznego, wyposażony w super ulepszenia antyterrorysta agent Adam Jensen powraca do gry. Wzmocniony o kompletnie nowe ulepszenia które wzmacniają jego potężny arsenał, Jensen odwiedzi mnóstwo nowych miejsc, by odkryć prawdę ukrytą pod płaszczem konspiracji. Wraz z jeszcze większą niż do tej pory liczbą decyzji do podjęcia w „Deus Ex: Mankind Divided”, gracz będzie mógł w pełni doświadczyć niezwykłości Deus Ex.

„Deus Ex: Mankind Divided” wyznacza nową erę w technologii Eidos-Montréal, wykorzystując zaawansowane zdolności graficzne DAWN ENGINE™, stworzonego z myślą o konsolach nowej generacji oraz PC. Tworzone we współpracy z AMD pod szyldem Gaming Evolved „Deus Ex: Mankind Divided”, będzie wspierać rozwiązania Microsoft DirectX® 12 oraz AMD’s TressFX™. Te usprawnienia nie tylko podniosą poprzeczkę w wydajności gry, ale również dostarczą niezrównanych wrażeń marce Deus Ex.