Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zwiastun i szczegóły kolejnego dodatku do Wiedźmina – Krew i wino

 

Drugi dodatek do Wiedźmina 3: Dziki Gon – Krew i Wino ukaże się już 31 maja, a od wczoraj ruszyła przedsprzedaż dodatku!

CD Projekt RED oficjalnie ogłosił, że dodatek do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, pt. „Krew i wino”, który zapewni graczom 30 godzin rozrywki, trafi do sklepów we wtorek 31 maja. Na graczy czeka 90 nowych zadań, a także, jak zapowiada Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD Projekt RED, nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i… własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją. – zdradził Tomaszkiewicz.

Na graczy w krainie Toussaint czeka 12 debiutujących mutacji, 90 nowych zadań, 100 elementów pancerza, 30 sztuk broni, 20 nieznanych dotąd potworów oraz 40 nowych lokacji, które rozmiarami dorównują obszarom Velen. Ponad to, „Krew i wino” ma nagrane blisko 14 tysięcy linii dialogowych, czyli 2 razy więcej niż poprzednie rozszerzenie- „Serca z kamienia”.

„Krew i wino” można nabyć na stronie buy.thewitcher.com, a już 31 maja pojawi się w sklepach w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4, jednak dla właścicieli Xbox One będzie on dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej. Poniżej prezentujemy Wam oficjalny zwiastun.

Przygotowana zostanie również limitowana, pudełkowa wersja dodatku, w której znajdziemy nowe talie do gry w Gwinta: armie Nilfgaardu oraz Królestw Północy oraz żetony do gry. „Krew i wino” można zakupić również w ramach Pakietu Dodatków, w który wchodzi także pierwsze rozszerzenie „Wiedźmin 3: Dziki Gon” – „Serca z kamienia”.

wiedźmin Krew i wino 1

Rozszerzenie „Krew i wino” wprowadzi także kolejną znaczną aktualizację, która będzie mieć wpływ na całość 3 części „Wiedźmina”:

  • Okno umiejętności zostanie odświeżone – wprowadzona zostanie opcja związana z mutacjami Profesora Moreau, a także czeka nas nowy układ całego okna, co ułatwi odnalezienie przedmiotów.
  • Dokument będzie można przeczytać od razu po podniesieniu.
  • Na mapie pojawią się nowe znaczniki i opcje filtrowania.
  • Okno rzemiosła zapewni informacje o składnikach, które można kupić u aktualnie odwiedzanego kupca, a także o ich ilości.

Jakie jeszcze zmiany czekają nas wraz z aktualizacją dostępną z dodatkiem? Zerknijcie na poniższe grafiki.

WDG I 1

 

WDG I 2

 

WDG I 3

 

WDG I 4

 

WDG I

Źródło: CD Projekt RED