Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Zwiastun Łowcy A.D. 2114

Mateusz Albricht na profilu wydawnictwa Officina Monstrorum opublikował wideo zapowiadające kampanię „Łowców A.D. 2114”, która wystartuje na platformie 16 kwietnia o godzinie 10:00.

“Łowcy” to kooperacyjna gra planszowa przeznaczona dla 1 do 4 graczy. Gracze wcielą się w łowców maszy, biorących udział w rozbudowanej i angażującej kampanii, składającej się z dwustu kart fabularnych i niezwykle interesująco zilustrowanych unikatowych lokalizacji.

The Hunters AD2114 promo / Łowcy AD2114

Have you seen the Polish version of our promo video? /The Hunters AD2114——————————————————————–Czy widzieliście już nasz promocyjny film z polskim lektorem? /Łowcy AD2114

Opublikowany przez Officina Monstrorum Czwartek, 4 kwietnia 2019

W tytule gracze będą podejmować wybory, a przyjęta przez nich strategia będzie miała decydujący wpływ na zdarzenia, które dotkną reprezentujących ich bohaterów.

Na swojej drodze postacie natrafią na liczne przeszkody oraz misje rozgrywane na poziomie taktycznym. Podczas owych misji, mogących rozgrywać się w zróżnicowanych warunkach pogodowych czy w dzień lub w nocy, sylwetki będą mogły zdobyć wiele cennych elementów wyposażenia i szabrować na pokonanych maszynach.

Ze zdobytych albo zakupionych elementów możliwe będzie konstruowanie broni, pancerzy, akcesoriów i innych rodzajów ekwipunku.

Bohaterowie kierowani przez graczy będą awansować na kolejne poziomy rozwoju, zdobywać nowe umiejętności oraz wykorzystywać karty wszczepów.