Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Bestsellerowa powieść graficzna Joe Sugga Username: Evie od 15 czerwca w polskich księgarniach! Już dzisiaj przeczytaj fragment.

 

24-letni Joe Sugg, swoim fanom znany jako Thatcher Joe, to niezwykle popularny brytyjski youtuber. Przygodę z vlogowaniem rozpoczął od gościnnych występów na kanale swojej siostry – Zoelli, by zaledwie kilka lat później stać się jedną z najciekawszych osobowości YouTube’a. Bezpretensjonalnymi i zabawnymi filmikami zjednał sobie miliony fanów na całym świecie.

Joe od najmłodszych lat spędzał długie godziny przeglądająckomiksy. Jego początkiw roli komiksowego twórcy wiążą się z zadaniem domowym, które miał przygotować na zajęcia z medioznawstwa.Te pierwsze próby sprawiły, że Joe bliżej zainteresował się procesem powstawania powieści graficznej oraz postanowił stworzyć swoją własną. Efektem jego pracy jest „Username: Evie”. Poniżej możecie zapoznać się z fragmentem powieści!

JS UE cover PL full

„Username: Evie” opowiada o perypetiach nastoletniej Evie, któradobrze wie, co czuje osoba odrzucona przez rówieśników. Właśnie z tego powodu często marzy o ucieczce dokądkolwiek, gdzie w końcu mogłaby być sobą. Ojciec Evie w sekrecie tworzy wirtualną idylliczną krainę przeznaczoną wyłącznie dla niej. Ten prezent bezpowrotnie zmieni życie dziewczyny. Czy nowy świat faktycznie okaże się tym wyśnionym? A może najgorsze jest dopiero przed Evie?

 

Możecie zamówić „Username: Evie” w przedsprzedaży pod tym adresem.

Źródło: informacja prasowa