Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Kolekcja komiksów Star Trek w ofercie Eaglemoss Collections

Wydawnictwo zapowiedziało nowość w swojej ofercie, która skierowana jest do wszystkich fanów Star Treka od Genego Roddenberry’ego. Już teraz możecie zamawiać pierwsze 10 tomów z anglojęzycznej kolekcji komiksów ze świata Zjednoczonej Federacji Planet.

Oficjalny opis kolekcji „Star Trek Graphic Novels”:

Po raz pierwszy 50 lat komiksowego Star Treka spotyka się w jednej serii książkowej! Ta niezwykła kolekcja zawiera wszystkie najważniejsze momenty historii komików Star Trek. Od kultowych postaci, do bohaterów nieco zapomnianych – ta kolekcja zawiera wszystkie historie jakie zostały wydrukowane przez dziesięciolecia istnienia Star Treka! Poznaj je wszystkie dzięki tej genialnej kolekcji najlepszych komików z serii Star Trek! UWAGA! Cała kolekcja w języku angielskim.

Pierwsze 10 tomów jest już dostępne w sprzedaży. Cena każdego tytułu to 49,90 zł, a objętość to 368 stron.

Tom 1: „Star Trek: Countdown”
Niesamowita nowa kolekcja powieści Star Trek, która zawiera wszystkie kluczowe momenty w historii komiksu STAR TREK; wszystko w jednym miejscu, od pierwszego komiksu STAR TREK ‘Gold Key’ opublikowanego w 1967 roku do najnowszych przygód.
Tom 1 Countdown: jest rok 2387. Galaktyka jest zagrożona gwiazdą Hobus, która jeżeli szybko nie zostaną podjęte odpowiednie kroki wkrótce zniszczy okoliczne planety. Spock, obecnie oficjalny ambasador federacji w Romulans, znajduje sojusznika w Nero. Razem muszą przekonać Senat Romulański do podjęcia działań mających na celu ratowanie ich planety.
Niezbędna pozycja dla każdego fana Star Treka.

ST 1a

Tom 2: „The City on the Edge of Forever”
CZAS: Nieznany.
Doktor McCoy, po przypadkowym przedawkowaniu leku halucynogennego podróżuje przez portal do przeszłości, powodując zmianę całej przyszłości. Kirk i Spock muszą podążać za nim do Nowego Jorku, aby odnaleźć go i naprawić linię czasu zanim zostanie nieodwracalnie uszkodzona.

ST 2a

Tom 3: „The Next Generation: Hive”
W odległej przyszłości cała galaktyka została całkowicie zaimplementowana przez Borg i jego króla – Locotusa. Jedyną nadzieją na przyszłość jest przeszłość – cała nadzieja w rękach kapitana Jean-Luca Picarda i załogi Starship Enterprise.
Zebrane razem cztery mini serie to grafika opowiadająca o ostatecznym spotkaniu kapitana Picarda z Borg.

ST 3a

Tom 4: „Star Trek: Spock Reflections”
Tom 4 to uhonorowanie 50-letniej historii Star Trek! Ten wstęp do filmu Star Trek z 2009 r. bada, co się stało ze Spockiem po wydarzeniach w STAR TREK GENERATIONS i odnajduje go, zaglądając w jego długie życie od dzieciństwa do jego służby w Enterprise pod dowództwem kapitanów Pike i Kirk.
PLUS: Złoty klucz nr 4: The Peril of Planet Quick Change

ST 4a

Kolejne tomy to:

Tom 5: „Star Trek: TNG: The Space Between”
Tom 6: „Star Trek: Nero”
Tom 7: „Star Trek: The Official Motion Picture Adaptation”
Tom 8: „Star Trek: Starfleet Academy”
Tom 9: „Star Trek: Early Voyages, pt 1”
Tom 10: „Star Trek: The Classic UK Comics, pt 1”

st 5c

 

st 5d

Źródło: Eaglemoss Collections – Star Trek Graphic Novels