Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Kolekcja Komiksy Star Wars od DeAgostini!

Wydawnictwo przygotowało wyjątkową gratkę dla fanów „Gwiezdnych Wojen”! W ofercie DeAgostini znalazła się bowiem nowa kolekcja komiksów, prezentująca najlepsze komiksy, jakie wydano w ciągu 40 lat istnienia sagi.

Pierwszy numer Kolekcji Komiksy Star Wars, „Klasyczne opowieści 1” (m.in. z komiksami “Sześcioro przeciwko Galaktyce”, “Moc przeciwko Vaderowi”) trafił do sprzedaży 3 stycznia , a numer drugi, „Klasyczne opowieści 2” (m.in. z komiksami “Dzień Władców Smoków”, “Cień Mrocznego Lorda”) znajdziecie w kioskach już 17 stycznia.

Przewidywana objętość kolekcji to 70 numerów, które do 36 numeru będą ukazywać się co 2 tygodnie w środy, a od numeru 37 do końca kolekcji – co tydzień w środy.

Jak cenowo wygląda zakup poszczególnych numerów?
Numer 1 – 14,99 zł w kiosku i w prenumeracie
Numer 2 – 29,99 zł w kiosku i w prenumeracie
Numer 3 i kolejne – 39,99 zł w kiosku, w prenumeracie 36,99 zł

Dla osób, które zdecydują się na zamówienie prenumeraty DeAgostini zaplanowało atrakcyjne prezenty. Oprócz koszulki, plakatu czy kubka, na czytelników czekać będą unikatowe reprodukcje hełmów sagi „Gwiezdne Wojny” – w jakości kolekcjonerskiej, z dbałością o detale i w skali 1:5!

Szczegóły na temat kolekcji i prenumeraty znajdziecie na stronie Wydawnictwa DeAgostini: deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/

sw kolekcja hełmy

 

sw kolekcja dziedzictwo

 

sw kolekcja imperium

 

sw kolekcja inwazja

 

sw kolekcja klasyczne opowieści

 

sw kolekcja mroczne imperium

Źródło: deagostini.com