Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Komiks Biały piasek Sandersona zadebiutuje za miesiąc!

Kolejna powieść jednego ze współczesnych mistrzów fantastyki, trafi do księgarń w marcu. Tym razem będzie to jednak powieść graficzna pt. „Biały piasek”, która rozpoczyna nową sagę w ramach uniwersum cosmere Brandona Sandersona. Poznajcie szczegóły poniżej!

W marcu w księgarniach pojawi się „Legion” oraz „Stan idealny”, a teraz do tego grona dołącza komiks „Biały piasek”. Wszystkie pozycje zadebiutują w księgarniach 15 marca nakładem wydawnictwa MAG. Poniżej oficjalny opis „Białego piasek”, który powstał we współpracy Brandona Sandersona, Rika Hoskina i Juliusa Gopeza:

Nowa saga autorstwa Brandona Sandersona, pełna przygód i magii. Na planecie Taldain legendarni mistrzowie piasku ujarzmiają tajemne moce i w spektakularny sposób manipulują piaskiem. Ale kiedy w wyniku spisku zostają prawie wszyscy wymordowani, ostatni z nich, Kenton, otoczony przez wrogów, zawiera niespodziewany sojusz z Khriss – zagadkową kobietą z Cieniostrony, która skrywa własne tajemnice.

„Biały Piasek” to kluczowy, wcześniej niepublikowany element rozrastającego się uniwersum cosmere Brandona Sandersona. Tekst został zaadaptowany przez Rika Hoskina (Mercy Thompson), z rysunkami Juliusa Gopeza i kolorami Rossa Campbella. Imponująca nowa saga dla miłośników fantastyki i przygód łączy wspaniałą stronę wizualną z typowym dla Sandersona podejściem do systemów magii.

bialy piasek okladka

Źródło: informacja prasowa