Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Komiksy z serii Teenage Mutant Ninja Turtles od Wydawnictwa Fantasmagorie

Wydawnictwo wystartowało w dniu dzisiejszym z przedpłatami na komiksy z serii „Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1”. Poznajcie szczegóły prenumeraty poniżej.

Wydawnictwo Fantasmagorie zbiera przedpłaty do dnia 8 maja 2017 roku, a komiks „Teenage Mutant Ninja Turtles Ultimate Collection vol 1” będzie dostępny jedynie w sklepie na fantasmagorie.com.pl. Od dziś można już składać zamówienia, a premiera pierwszego numeru planowana jest na lipiec. Ilość poszczególnych numerów serii będzie zależna od liczby zebranych przedpłat. Taka strategia wydawnictwa jest podyktowana wysokimi kosztami licencji i potrzebą minimalizacji ryzyka.

Oficjalny opis oraz okładka poniżej:

Wojownicze Żółwie Ninja po raz pierwszy w Polsce w takim wydaniu! Klasyczny run Kevina Eastmana przedstawiający przygody Żółwi od początku. Niekontrolowana jazda bez trzymanki w czerni i bieli. Seria przeznaczona zarówno dla hardcorowych fanów, jak i dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z Żółwiami. One potrafią znacznie więcej, niż jedzenie sałaty. Przekonaj się sam!

TMNT okładka