Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Powstanie nowy komiks z Ghost Riderem

Marvel postanowił powołać do życia nowego „Ghost Ridera”, który ma pokrywać się z występem postaci w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.”. W serii pojawi się wersja Ghost Ridera – Robbiego Reyesa. To ciekawy zbieg okoliczności, że postać otrzymała solowy tytuł w tym samym czasie, w którym zadebiutuje w telewizji.

Najbardziej na datę rozpoczęcia tworzenia nowego „Ghost Ridera” wpływa napięty grafik Felipe Smitha, współtwórcy postaci, bez którego proces tworzenia komiksu nie ma szansy się rozpocząć. Poza Smithem na pokładzie znaleźli się Danilo Beyruth i Tradd Moore.

Reyes stał się Ghost Riderem z powodu nieporozumienia, którego wynikiem było postrzelenie go na ulicy. Został on wskrzeszony przez ducha Eli’ego Morrowa – swojego dziwnego wujka i satanistycznego seryjnego zabójcę. Robbie zaspokaja głód morderstw Eli’ego, mordując ludzi o złych duszach. W swojej normalnej formie Robbie zajmuje się Gabe’m, swoim upośledzonym bratem i chodzi do szkoły średniej.

Nowy komiks ma zaprezentować także kilka innych marvelowskich gwiazd takich jak Hulk i Wolverine. Premiera została zaplanowana na listopad.