Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Robert Downey Jr. zmienił zdanie i chciałby zagrać w Iron Manie 4

Gdy Robert Downey Jr. przedłużał swój kontrakt z Marvel Studios, szeroko komentowano, że nie uwzględniono w nim czwartego solowego filmu o Iron Manie, a zamiast tego aktor miał powrócić w “Avengers: Age of Ultron”, “Captain America: Civil War” (którego premiera już za kilka dni!) i dwóch częściach “Avengers: Infinity War”.

Dodatkowo aktor publicznie sugerował, że “Iron Man 3” zakończył sagę Tony’ego Starka. Teraz jednak potwierdzono, że Robert Downey Jr. pojawi się także w filmie “Spider-Man: Homecoming”. Czyżby aktor zmienił zdanie i planował też solowy powrót Iron Mana? Jego najnowsze komentarze sugerują, że tak właśnie jest.

Bo choć przez wiele lat w każdym wywiadzie konsekwentnie informował, że nie powstanie kolejny film o Iron Manie, to ostatnio, gdy wraz z resztą obsady promował “Civil War”, zapytany o solowe losy Iron Mana, powiedział, że czuje, że mógłby zagrać w jeszcze jednym filmie o nim.

To pierwszy raz, gdy Robert Downey Jr. oznajmił coś takiego publicznie. Jest to tym bardziej zaskakujące, że nie wydaje się, by produkcja taka pasowała do Fazy 3… ale kto wie? Nigdy nie wiadomo, co będzie później ani jak studio odniesie się do pomysłu aktora.

zródło: Slashfilm