Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics od Eaglemoss

Już za chwilę, bo 24 sierpnia (środa) w sprzedaży pojawi się pierwszy tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics – „Batman: Hush” cz. 1”. Co jeszcze szykuje dla fanów DC Comics wydawnictwo Eaglemoss?

Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics od Eaglemoss będzie różnić się od dostępnej na innych rynkach kolejnością ukazywania się tomów. W Polsce jako pierwsze pojawią się historie, które już miały swój debiut na komiksowym rynku.

Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics ma już uruchomioną stronę internetowa wydania, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje i szczegóły prenumeraty. Sprzedaż kolekcji rozpocznie się 24 sierpnia.

Co dwa tygodnie począwszy od 24 sierpnia 2016, w sprzedaży pojawiać się będą kolejne tomy w twardych oprawach (planowane jest wydanie 60 tomów). Wstępny rozkład Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics wygląda następująco:

24.08 – „Batman: Hush” cz. 1 (14,90 zł)
07.09 – „Batman: Hush” cz. 2 (29,99 zł)
21.09 – „Green Arrow: Kołczan” cz. 1
05.10 – „Green Arrow: Kołczan” cz. 2
19.10 – „Batman i syn”

Dla osób, które już teraz zdecydują się na prenumeratę pierwszych pięciu tomów wydawnictwo przygotowało ciekawe dodatki. Z każdym nowym numerem fani otrzymają w prezencie (kolejno): kopię zeszytu Action Comics #1, zakładkę do książek, ozdobne plakiety czy podpórki do książek z motywami Batmana i Supermana!

Wielka Kolekcja Komiksów DC gratisy

Źródło: eaglemoss.com