Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Zapowiedzi Marvel Now! na 2016 rok

 

Wydawnictwo Egmont za pośrednictwem strony Klubu Świata Komiksu ujawniło plany związane z inicjatywą NOW na rok 2016.

W zeszłym roku Egmont Polska zaczął wydawać komiksy z najpopularniejszymi superbohaterami. Znalazł się wśród nich zarówno Spider-Man, jak i X-Men oraz Avengers, które w USA wychodzą pod marką Marvel Now! W tym roku wydawnictwo postanowiło poszerzyć swoją ofertę o nowe cykle i nowych bohaterów.

W tym miesiącu do sprzedaży trafił pierwszy tom serii „Deadpool” („Martwi prezydenci”). Kolejne miesiące przyniosą nam następne debiuty na polskim rynku – ukażą się serie: „Thunderbolts”, „Uncanny Avengers”, „Uncanny X-Men” oraz „Thor Gromowładny”.

Marvel Now Martwi prezydenci600

 

Marvel Now Thunderbolts

 

Marvel Now uncanny avengers

 

Marvel Now uncanny x

 

marvel now thor

Bieżący rok przynosi wiele wydarzeń i zmian, które wpłyną na całe uniwersum Marvela. Styczeń przyniósł „Erę Ultrona”, a na jesieni ukaże się „Nieskończoność” – niebywała kosmiczna przygoda, którą będziemy mogli śledzić zarówno w osobnym tomie zawierającym mini-serię pod tym tytułem, ale również w kolejnych albumach kilku serii (głównie tych, związanych z Avengersami). Wstępem do tej pozycji będzie letnia premiera – mini-seria „Thanos powstaje”. Pod koniec 2016 roku w sprzedaży pojawi się także tytuł spod znaku X-Men, poświęcony przede wszystkim mutantom – „Bitwa Atomu” (jeden obszerny tom).

MARVEL NOW infnity

 

Marvel Now Thanos rising

 

MARVEL NOW x men

Oczywiście, dotychczasowe serie będą kontynuowane, kolejne albumy będą trafiać do księgarń sukcesywnie: „Avengers”, „New Avengers”, „All-New X-Men”, „The Superior Spider-Man”, „Wolverine” oraz „X-Men” i „Gurdians of the Galaxy-Strażnicy Galaktyki”.

Poniżej prezentujemy Wam filmik promujący komiks „Deadpool. Martwi prezydenci”.