Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Gra o tron – konkurs z HBO!

Kawerna.pl, Hatak.pl, FDB.pl i HBO Polska zapraszają do udziału w konkursie związanym z najnowszą produkcją stacji – Gra o tron. Można wygrać fantastyczne gadżety związane z serialem fantasy!

Serial opowiada o krainie, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Potężne rodziny są uwikłane w śmiertelną grę, w której stawką jest panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czteroma stronami Królestw, a zażarta walka o Żelazny Tron niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje.

Gra o tron to powieść fantasy, której głównym wątkiem jest walka o władzę. Walka to nie tylko rozgrywki polityczne. Przenosi się na różne płaszczyzny i dotyka takich kwestii, jak lojalność, pożądanie, obsesje erotyczne, pragnienia, nieposłuszeństwo i historia. W świecie sagi gra o tron jest walką na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość. – mówi George R.R. Martin

Producentami wykonawczymi i scenarzystami serialu są David Benioff i D.B. Weiss. Zdjęcia zostały zrealizowane w Paint Hall Studio w Belfaście oraz na planach w Irlandii Północnej i na Malcie.

Emisja na polskim HBO w każdy poniedziałek o 22:00. Więcej informacji na oficjalnej stronie serialu.

{youtube}qSiQ5GTf8bs{/youtube}

Co należy zrobić?

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na pytania.

1. Jeden z reżyserów pierwszego sezonu „Gry o tron” pracował swego czasu przy popularnych „Zagubionych”. Podaj nazwisko reżysera.

2. Ramin Djawadi, który tworzy muzykę do serialu zdobywał doświadczenie i kształcił się pod okiem słynnego hollywoodzkiego kompozytora, który jest specem od wielkich kinowych widowisk. O kogo chodzi?

3. „Ślub bez ofiar byłby nudny” – kto powiedział to zdanie w pilocie serialu i jakiej dotyczyło sytuacji?

4. Ile Wilkorów znalazł Ned Stark i jego synowie w pierwszym odcinku „Gry o tron”?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@hatak.pl do 11 maja do godziny 23:59. W temacie maila prosimy podać: Serial Gra o tron. Zgłoszenia z nieprawidłowym tematem nie będą brane pod uwagę.

Wśród prawidłowych zgłoszeń rozlosujemy koszulki, plakaty, przypinki i książki związane z serialem Gra o tron. Dodatkowe zabawy i konkursy także dostępne na oficjalnym polskim profilu serialu na Facebooku.

Gra o tron