Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – do wygrania Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół) (rozwiązany)

Mamy dla Was 5 egzemplarzy powieści Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół), autor bestsellerów Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął oraz Analfabetka, która potrafiła liczyć powraca z nową, jeszcze bardziej zdumiewającą powieścią!

Johan Andersson zwany Andersem Mordercą niemal całe dorosłe życie przesiedział w więzieniu za rozboje. Kiedy w wieku pięćdziesięciu sześciu lat wychodzi na wolność pełen skruchy postanawia żyć jedynie z wymuszeń. Traf chce, że na jego drodze stają kobieta pastor i recepcjonista podrzędnego hotelu, gotowi pomóc mu rozkręcić działalność. Interes idzie jak z płatka, do czasu kiedy Anders doznaje religijnego objawienia. Sprawy między wspólnikami niecnego procederu komplikują się aż do granic absurdu. Oto przewrotna historia o ludzkiej naturze, szaleństwie mediów i religijnym fanatyzmie, czyli o współczesnym świecie, który jest jednym wielkim paradoksem.

Do wygrania jest 5 egzemplarzy najnowszej książki Jonasa Jonassona, maile z odpowiedziami (wraz z adresem do ewentualnej wysyłki) wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Anders. Na Wasze maile czekamy do 13 czerwca.

Pytanie konkursowe: Skąd pochodzi Jonas Jonasson i czym się zajmował zanim zaczął pisać książki?

jonasson1

Gratulujemy, książki trafią do:

Dagmary M.

Bronisława B.

Moniki M.

Marek G.

Jolanta H.

Prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych.