Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – do wygrania Call of Duty: Black Ops III na Playstation i książki! (rozwiązany)

Lubicie grać i czytać? To idealny konkurs dla Was! Do wygrania najnowsze Call of Duty: Black Ops III na konsole Playstation 3 i Playstation 4!

Nagrodzimy aż sześć osób!

Call of Duty: Black Ops III przenosi graczy w przyszłość, gdzie rozwinięta biotechnologia pozwoliła stworzyć nową generację żołnierzy Black Ops. Gracz jest teraz na stałe połączony nie tylko do sieci wywiadu, ale także do swoich kompanów w trakcie walki. Podczas gdy świat ponownie staje na krawędzi, nasz elitarny oddział złożony z żołnierzy, którzy rozbudowali swe możliwości, by walczyć szybciej, mocniej i sprytniej, rusza do akcji. Każdemu z żołnierzy przyjdzie podejmować trudne decyzje i odwiedzić mroczne zaułki podczas tej wciągającej przygody.

call

Do wygrania jest 6 pakietów:

Pakiet I: Call of Duty: Black Ops III na PS4 oraz książka “Navy Seals”

Pakiet II: Call of Duty: Black Ops III na PS4 oraz książka “Trening ekstremalny”

Pakiet III: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Navy Seals”

Pakiet IV: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Navy Seals”

Pakiet V: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Trening ekstremalny”

Pakiet VI: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Trening ekstremalny”

 

By wygrać jeden z pakietów, musicie wykazać się małą kreatywnością. Akcja gry “Call of Duty. Black Ops III” rozgrywa się w przyszłości w roku 2065. Jakie dziwne, ciekawe, niewyobrażalne wynalazki – według Was – będa wtedy w użytku? 

Na odpowiedzi mailowe (możecie też narysować, namalować wynalazki)  czekamy do 6 grudnia 2015 pod adresem konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpiszcie BLACK OPS. Bardzo ważne byście podali pakiet który Was interesuje. Gry będą dostarczone w postaci kodu, książki w formie fizycznej.

 

O książce Navy Seals:

Scott McEwen i Richard Miniter przedstawiają jej historię i pokazują jak ewoluowała, uzależniana coraz bardziej od politycznych decydentów; jak z “pirackiej bandy” stała się grupą zawodowców. Na przykładzie życiorysów kilku komandosów (w tym pierwszego dowódcy Dicka Marcinko i jednego z Polaków, którzy w niej służyli) oraz kilku operacji – jak polowanie na Osamę bin-Ladena – pokazują cichych bohaterów, którzy ryzykują życie w obronie wolności, demokracji i ludzkiego życia. Szczegółowo opisany zamach na amerykańską placówkę dyplomatyczną w Bengazi w Libii 11 września 2012 stał się pretekstem do wytknięcia rządowi USA biurokratycznej bezduszności i głupoty, dyktowanych dbałością o wyniki wyborów prezydenckich, bez oglądania się na najwyższą cenę, jaką płacą za to komandosi.

navy

O książce Trening Ekstremalny:

Niniejsza książka przedstawia sposoby na osiąganie maksymalnej sprawności fizycznej poprzez uprawianie najróżniejszych sportów, od biegów po kajakarstwo. Czytelnik znajdzie tu zarówno porady praktyczne (spisane w oparciu o wyniki najnowszych badań oraz opinie ekspertów), jak i psychologiczne – doskonalenie kondycji wymaga bowiem tyleż determinacji, co wytrzymałości fizycznej. Krok po kroku, będziemy analizować doświadczenia i wnioski, zgromadzone przez specjalistów treningu wojskowego, w szczególności – sił specjalnych, do których należą wyłącznie najwytrzymalsi sportowcy. Przyjmując ich punkt widzenia, cywile uprawiający sport odkryją nowe metody pracy nad formą fizyczną i będą w stanie stawić czoła wyzwaniom, które dotąd wydawały się pozostawać poza ich zasięgiem.

trening

AKTUALIZACJA:

Pakiet I: Call of Duty: Black Ops III na PS4 oraz książka “Navy Seals” trafi do Krzysztofa Sz.

Pakiet II: Call of Duty: Black Ops III na PS4 oraz książka “Trening ekstremalny” trafi do Natalia M.

Pakiet III: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Navy Seals” trafi do Kasia P.

Pakiet IV: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Navy Seals” trafi do Magdalena K.

Pakiet V: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Trening ekstremalny” trafi do Mateusz S.

Pakiet VI: Call of Duty: Black Ops III na PS3 oraz książka “Trening ekstremalny” trafi do Daniel R.

GRATULUJEMY! SPRAWDŹCIE SKRZYNKI POCZTOWE!