Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – do wygrania Dwór Cierni i Róż (rozwiązany)

Autorka bestsellerowej serii “Szklany Tron” powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia! My mamy dla Was pięć egzemplarzy najnowszej części “Dwór Cierni i Róż”.

Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Sarah J. Maas stworzyła opowieść, od której nie można się oderwać! Dziewiętnastoletnia Feyre jest łowczynią – musi polować, by wykarmić i utrzymać rodzinę. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w poszukiwaniu zwierzyny coraz dalej, w pobliże muru, oddzielającego ludzkie ziemie od Prythian – krainy zamieszkanej przez czarodziejskie istoty. To rasa obdarzonych magią i śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem. Kiedy podczas polowania Feyre zabija ogromnego wilka, nie wie, że tak naprawdę strzela do faerie. Wkrótce w drzwiach jej chaty staje pochodzący z Wysokiego Rodu Tamlin, w postaci złowrogiej bestii, żądając zadośćuczynienia za ten czyn. Feyre musi wybrać – albo zginie w nierównej walce, albo uda się razem z Tamlinem do Prythian i spędzi tam resztę swoich dni. Pozornie dzieli ich wszystko – wiek, pochodzenie, ale przede wszystkim nienawiść, która przez wieki narosła między ich rasami. Jednak tak naprawdę są do siebie podobni o wiele bardziej, niż im się wydaje. Czy Feyre będzie w stanie pokonać swój strach i uprzedzenia? Pełna namiętności i pasji, romantyczna, brutalna i okrutna. Jedno jest pewne: Dwór cierni i róż to z pewnością nie cukierkowa baśń w stylu Disneya!

Pytanie brzmi: Jakie inne książki autorstwa Sarah J. Maas ukazały się w Polsce? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując DWÓR CIERNI. Czekamy na Wasze maile do 29 maja 2016 roku. Powodzenia! Nagrodzimy PIĘĆ osób!

Gratulujemy, książki trafią do:

Wiesławy T.

Robert K.

Agnieszka S.

Piotr N.

Dominika J.

Gratulujemy i prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych.