Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – do wygrania Hayden War: Na Srebrnych Skrzydłach autorstwa Evana Curriego (rozwiązany)

„Hayden War: Na Srebrnych Skrzydłach” to pierwszy tom nowego cyklu Evana Curriego. Poniżej możecie wziąć udział w konkursie i wygrać książki.

W przyszłości ludzkość kolonizuje inne światy, eksploatuje pasy asteroid i wysyła swoje statki w ciemną przestrzeń, z której blask ich silników dociera na Ziemię po latach. W prawie każdym odwiedzanym systemie istnieje życie, ale jak dotąd człowiek nie spotkał innego inteligentnego gatunku.

 

 

Aż do dziś.

Kiedy kolonia na planecie zwanej Światem Haydena przestaje wysyłać informacje za pomocą nadświetlnego systemu komunikacji CASIMIR, Grupa Bojowa Floty Solarnej przybywa na miejsce, by zbadać sprawę. Sytuacja okazuje się na tyle zagadkowa, że zostaje podjęta decyzja o wysłaniu Zespołu Wojsk Specjalnych, by ten skontaktował się z kolonistami i ustalił, co się stało.

Tylko jeden z operatorów dostaje się żywy na planetę.

Sierżant Sorilla Aida staje naprzeciw obcych sił o nieznanych możliwościach. Co może im przeciwstawić? Swój pancerz bojowy, karabin, podstawowe wyposażenie i kilkuset haydeńskich cywilów, pragnących odzyskać swój dom.

Ale do takich misji została przecież wyszkolona.

 

Przygotowaliśmy dla Was trzy egzemplarze książki “Hayden War: Na Srebrnych Skrzydłach” autorstwa Evana Curriego. Aby wygrać jeden z nich, musicie odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz mieć trochę szczęścia.

Pytanie brzmi: Ile tomów cyklu “Odyssey One” autorstwa Evana Curriego ukazało się w Polsce?

 

Poprawne odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując HAYDEN WAR. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 marca 2016 roku.

Aktualizacja:

Książka Hayden War trafi do:

Izabeli K.

Andrzeja R.

Michała T.

Zwycięzcy otrzymali maile

Gratulujemy!