Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs: do wygrania kody na grę “Knock-Knock! (rozwiązany)

Zapraszamy ze studio Techland do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 20 kodów na grę o nazwie “Knock-Knock!” autorstwa rosyjskiego studia Ice-Pick Lodge.

W gęstym lesie znajduje się dom. Mieszka w nim samotny człowiek. Ostatnimi czasy dom odwiedzają niecodzienni Goście, którzy pukając w okiennice, zapraszają pustelnika do zabawy w chowanego. Warunek zwycięstwa jest prosty: musisz zostać żywym i przy zdrowych zmysłach do nastania poranka, a to oznacza, że stawanie z Gośćmi twarzą w twarz może być kiepskim pomysłem.

 Gdy tylko pierwsi Goście wyłaniają się z zarośli, rozpoczyna się odliczanie. Z każdą mijającą godziną przybysze są coraz bliżej domu, a jego mury nie są dla nich przeszkodą nie do pokonania. Coś już jest w środku. Coś otwiera okno i zaczyna walić w naczynia. Coś przejęło kontrolę nad piwnicą i strychem. Za ścianą cichutko skrzypi podłoga. Ukrywanie się to niewystarczająca strategia, Goście doskonale wiedzą, gdzie się znajdujesz. Będziesz zmuszony obchodzić dom w poszukiwaniu i łataniu wyłomów, którymi leśne stwory dostają się do wnętrza.

Możesz zabezpieczyć się przed wejściem nieproszonych gości, rozglądając się za oznakami problemów oraz oświetlając pomieszczenie, które wkrótce ma się stać miejscem paranormalnej aktywności. Duch wycofa się, żeby już za chwilę pojawić się w innej części domu. Jeśli przeżyjesz do świtu, kolejny potwór rozpuści się i zniknie wraz z pierwszym promieniem słońca. Ale jeśli Goście dopadną cię przed wschodem… Sama myśl o tym jest przerażająca.

Charakterystyczne cechy gry:

ukryj się – zagraj w chowanego z istotami z twoich koszmarów.
nie patrz, gdzie nie powinieneś – celem każdej nocy jest przeżyć do rana i zachować zdrowe zmysły
napraw wyłomy – dom to schronienie Lokatora. Musisz jedynie o niego dbać i utrzymywać w dobrym stanie
szukaj – lokator zgubił coś bardzo ważnego. Powód wszystkich zdarzeń znajduje się gdzieś wewnątrz domu. Wszystko, co się dzieje, można wytłumaczyć, musisz jedynie znaleźć właściwy klucz
czekaj – musisz uważnie obserwować i słuchać. Sprawdzaj i analizuj. Przetrwaj do wschodu słońca
przestrzegaj zasad gry – oczywiście najpierw musisz zrozumieć grę, w którą zostałeś wciągnięty

Co należy zrobić aby wygrać kod? niewiele!

Po pierwsze musicie być fanami Boxoff Store Pl na facebooku – link do profilu, no i oczywiście Kawerny

Po drugie musicie wysłać maila na adres konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Knock-Knock, a w treści imię i nazwisko.

Macie czas do 23 lutego, potem my wybierzemy 20 zgłoszeń i nagrodzimy je kodem na grę Knock-Knock!

 UWAGA! KODY ROZDANE, PROSIMY O SPRAWDZENIE SKRZYNEK

POCZTOWYCH! ŻYCZYMY PRZYJEMNEJ GRY!