Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS- Do wygrania kolekcjonerska edycja komiksów o Wiedźminie! (rozwiązany)

Wraz z wydawnictwem Prószyński i Sk-a zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Mamy do rozdania trzy egzemplarze komiksu „ Wiedźmin. Edycja kolekcjonerska” Andrzeja Sapkowskiego, Bogusława Polcha i Macieja Parowskiego. Co trzeba zrobić?

 

Skoro lubicie komiksy i/lub prozę Sapkowskiego, to mamy dla Was zadanie plastyczne. Chcielibyśmy zobaczyć, jak Wy wyobrażacie sobie wiedźmińskie uniwersum i jego bohaterów. Technika wykonania jest dowolna, a na Wasze prace czekamy do 21 grudnia pod adresem konkurs@kawerna.pl. W tytule maila napiszcie „GERALT”. Najciekawsze prace opublikujemy też na naszej stronie.

Wydawany w latach 1993 do 1995 cykl komiksów o Wiedźminie wyprzedził czasy i zapowiedział narodziny megagwiazdy polskiej popkultury. Scenariusz Andrzeja Sapkowskiego i Macieja Parowskiego brawurowo zilustrowany przez Bogusława Polcha to lektura obowiązkowa dla miłośników wiedźmińskiego uniwersum oraz fanów dobrego komiksu.

Kolekcjonerskie wydanie komiksu łączy w jednym tomie sześć powstałych w latach 90. rysunkowych opowieści. Wraz z wcześniejszymi, jednotomowymi edycjami “Funky Kovala” i “Ekspedycji” tworzy niezwykłą trylogię jednego z największych mistrzów polskiego komiksu, Bogusława Polcha.

wiedzminEK

 

Kolekcjonerska edycja komiksów o Wiedźminie trafi do:

Użytkowniczki o nicku Colly

Marcina J.

Julii M.

Gratulujemy!