Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – do wygrania Królowa Tearlingu i Inwazja na Tearling (rozwiązany)

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy pakiety egzemplarzy  powieści Eriki Johansen “Królowa Tearlingu” i “Inwazja na Tearling”. Aby wygrać jeden z nich, musicie tylko poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Trzy osoby zostaną wybrane.

 

Młoda księżniczka musi upomnieć się o tron i stoczyć bój z potężną czarownicą w decydującej rozgrywce między światłością a mrokiem.

Kelsea dorastała w ukryciu, z dala od królewskiej twierdzy, i niewiele wie o straszliwej przeszłości Tearlingu. Jej przodkowie odpłynęli z chylącego się ku upadkowi świata, by stworzyć nowy, wolny od technologii. Jednak społeczeństwo podzieliło się na trzy zastraszone narody oddające hołd czwartemu: potężnemu Mortmesne pod rządami okrutnej Szkarłatnej Królowej.

W dniu dziewiętnastych urodzin Kelsea wyrusza w niebezpieczną podróż do stolicy, gdzie ma zająć należne jej miejsce na tronie Tearlingu. Jednak zło, jakie odkrywa w sercu królestwa, popycha ją ku śmiałemu czynowi, który otwiera Szkarłatnej Królowej drogę do zemsty. Śmiertelnie niebezpieczni przeciwnicy – od skrytobójców po ludzi posługujących się najmroczniejszą magią krwi – snują plany zamordowania dziewczyny.

Kelsea dopiero rozpoczyna walkę o ocalenie królestwa. Pełna zagadek, zdrad i niebezpieczeństw droga do jej przeznaczenia jest próbą ognia, z której wyłoni się legenda… lub która doprowadzi do jej upadku.

Pytanie brzmi: Która aktorka jest planowana do roli główej w ekranizacji “Królowej Tearlingu”?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując KRÓLOWA. Na odpowiedzi czekamy do 8 maja 2016.

Nagrodzimy trzy osoby! Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA:

Książki trafią do:

Joanny F., Jarka P., Angelika G.