Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – do wygrania książki Ziemiomorze od CBS Action! (rozwiązany)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie współorganizowanym przez Kawernę i CBS Action. Do wygrania są 3 egzemplarze “Ziemiomorza”!

Już w najbliższy weekend CBS Action zaprasza widzów do fantastycznego świata Ziemiomorza zamieszkałego przez ludzi i smoki. Przyszłość tej krainy jest w niebezpieczeństwie odkąd strzegący porządku Amulet Pokoju został podzielony na dwie części. Jedyna nadzieja w pewnym chłopcu, który według proroctwa połączy amulet i przywróci światu pokój. Na część pierwszą „Ziemiomorza” zapraszamy 30 kwietnia o 21:00, część druga 1 maja o 21:00. Z okazji emisji miniserialu kanał CBS Action przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 książki „Ziemiomorze” Ursuli K. Le Guin (po raz pierwszy wydane w jednym tomie). By wygrać jedną z nich, wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:

Jaką książkę umieściłbyś bez wahania w kanonie literatury fantasy? Uzasadnij swój wybór.

Odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując ZIEMIOMORZE. Czekamy na nie do 14 maja 2016. Trzy osoby zostaną wybrane i nagrodzone książkę „Ziemiomorze” Ursuli K. Le Guin. Powodzenia!

Ziemiomorze.FrontGrzb.Promo

Aktualizacja, książka wędruje do: Pawła N., Aleksandry K., Jakuba M.

Zwycięzcy otrzymali maile od nas, prosimy o sprawdzenie skrzynek.