Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – do wygrania Metro 2033. Prawo do użycia siły (rozwiązany)

Zapraszamy do udziału w konkursie z książkami z serii Metro 2033. Do wygrania 10 egzemplarzy najnowszej powieści z serii – Prawo do użycia siły.

W schronach rozrzuconych po skażonym terytorium gnieżdżą się i wegetują niedobitki ludzkości. Oczekują pomocy, którą zdolni są im przynieść tylko stalkerzy, bo tylko oni posiadają specjalne umiejętności i znają ten nowy świat jak nikt inny.

Stalkerem nikt się nie rodzi, stalkerem się zostaje. A może trzeba się nim także urodzić? Zwłaszcza jeśli dowódcą twojego Schronu jest pułkownik specnazu GRU, wokół rozciągają się radioaktywne ruiny pełne krwiożerczych mutantów, a sąsiad aż się rwie, by strzelić ci w plecy… Jeśli każdego dnia musisz walczyć o życie: swoje, swoich bliskich, przyjaciół… nadzieję pokładając tylko w wiernym wintoriezie, wypróbowanym w niezliczonych potyczkach partnerze i szczęściu. Za istnienie płacisz nabojami, a za błędy – krwią wciąż na nowo udowadniając światu swoje prawo do użycia siły…

Do rozdania mamy 10 egzemplarzy książki Denisa Szabałowa Prawo do użycia siły, do każdego egzemplarza będzie dołączona druga książka będąca zbiorem opowiadań Polskich Fanów Uniwersum Metro 2033 – Echo zgasłego świata. Nagrodzimy 10 osób które otrzymają takie pakiety.

 

Aktualizacja! 

Nowa książka z serii Metro trafi do:

Agaty U., Piotra J., Adriana P., Eweliny M., Marty K., Kamili W., Jakuba P., Marcina J., Kamil T., Rafała W.!

Gratulujemy!