Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – do wygrania Wilki Lokiego (rozwiązany)

Serdecznie zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są trzy egzemplarze “Wilków Lokiego” autorstwa Kelley Armstrong i Melissy Marr.

Przed nastolatkiem Mattem Thorsenem świat mitologii nordyckiej nie ma żadnych tajemnic. Posiada ogromną wiedzę o sagach, bóstwach i pobocznych postaciach z legend. Podobnie jak jego dwaj najlepsi przyjaciele z tej samej klasy, Fen i Laurie, doskonale zna podanie o Ragnarök – zmierzchu bogów, podczas którego stoczona zostanie walka pomiędzy bogami i olbrzymami, dowodzonymi przez podstępnego Lokiego. Tylko bogowie mogą powstrzymać koniec świata i uchronić Ziemię przed zniszczeniem.

Pewnego dnia, czytając tajemnicze runy, chłopcy odkrywają, że Ragnarök się zbliża. Bez względu na to, jak nieprawdopodobne się to wydaje, legenda spełnia się na ich oczach. W dodatku to właśnie oni będą musieli stoczyć walkę o losy świata. Mimo że nie wiedzą, jaki finał ich czeka, będzie to bez wątpienia największa przygoda ich życia…

Pytanie brzmi: Mieszkańcy miasteczka Blackwell są spokrewnieni z jednym z dwóch bogów. Jakie są imiona tych bogów i z której mitologii pochodzą?

Do wygrania są trzy egzemplarze książki Wilki Lokiego! Na odpowiedzi czekamy do 15 marca 2016 roku, nadsyłajcie je na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując BLACKWELL. Powodzenia!

Zostaną wybrane trzy osoby które otrzymają książkę!

AKTUALIZACJA!

Wilki Lokiego trafią do:

Adama G.

Krzysztofa K.

Blanki C.

Gratulujemy, zwycięzcy otrzymali maile!