Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – Przebudzenie mocy! (Rozwiązany)

Czekacie na najnowszą część “Gwiezdnych Wojen”? My też! A nic bardziej nie umila oczekiwania niż konkurs z fantastycznymi gadżetami, zatem mamy parę dla Was.

 

Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów. Przebudzenie mocy jest pierwszym filmem w trzeciej trylogii Gwiezdnych wojen ogłoszonej po przejęciu przez The Walt Disney Company Lucasfilmu w październiku 2012. Za produkcję odpowiedzialni byli J.J. Abrams, jego wieloletni współpracownik Bryan Burk oraz prezydent Lucasfilmu Kathleen Kennedy. J.J. Abrams wyreżyserował film w oparciu o scenariusz napisany wspólnie z Lawrence’em Kasdanem, współscenarzystą Imperium kontratakuje i Powrotu Jedi. John Williams ponownie skomponował ścieżkę dźwiękową, a twórca Gwiezdnych wojen George Lucas pomagał jako kreatywny konsultant.

 

Do wygrania jest: lampka (w kształcie głowy szturmowca), czapka BB8 oraz trzy torby, oczywiście są to licencjonowane gadżety Przebudzenia mocy!

Aby je wygrać, musicie poprawnie rozwiązać zadanie konkursowe i mieć trochę szczęścia. 

Biorąc udział w konkursie musicie być fanami Kawerny na facebooku oraz Dystryktuzero!

A samo zadanie nie powinno stanowić dla Was żadnej trudności – wymieńcie przynajmniej trzech aktorów ze starej obsady, którzy powrócą w “Przebudzeniu mocy”.

Poprawne odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie wpisując NAJNOWSZA NADZIEJA – czekamy na nie do 2 stycznia 2016 roku!

Nagrodzimy pięć osób! 

 

Ps.wyniki będą maksymalnie po 2 tygodniach od zakończenia konkurs, za każde pytanie o wyniki będziemy umieszczać kolejny spoiler z fabuły Przebudzenia mocy!

Wizualizacja nagród:

Różne ciekawe gadżety związane z uniwersum Star Wars możecie nabyć na stronie dystryktzero.pl

czapka

torba

lampka

torbabb8

AKTUALIZACJA

Lampka trafia do: Haliny M.

Czapka trafia do: Wojtka J.

Torby trafią do: Doroty D., Macieja W., Piotra N.

Zwycięzców poinformowaliśmy mailowo.

Gratulujemy!