Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs Rakietowe Szlaki – wyniki!

Kawerna.pl, Hatak.pl i wydawnictwo Solaris zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie związanym z premierą Rakietowych szlaków. Każdy uczestnik wygrywa!

Czy roboty idą do nieba?

W co ma się ubrać ambasador ras galaktyki na pierwszą oficjalną wizytę z ziemskim rządem? Zwłaszcza jeśli wygląda jak… koń? W końską derkę?

Dylemat miejskiego cwaniaczka, któremu trafia się frajer gotowy kupić od niego miasto, morze, cały kontynent. Za grosze. Ale czy to na pewno frajer?

Jak będzie wyglądał świat, w którym za każde banalne „Kocham cię” albo „Kochanie, to nie tak jak myślisz” trzeba będzie płacić tantiemy właścicielowi praw do sloganu?

Oto opowiadania, które musisz przeczytać. Wszystkie. Bez wyjątku.

rs_nowe2
Ponieważ antologia Rakietowe Szlaki to śmietanka klasyki, pytania dotyczą klasyki SF w filmie. W konkursie nagrodę zdobędą wszyscy, jednak główne nagrody trafią do najlepszych, pytania są stosunkowo trudne, jeśli więc chcecie zdobyć jedną z nagród głównych musicie się nieco wysilić:

1. Czyja książka i o jakim tytule, dała Kubrickowi pomysł do nakręcenia „Dr. Strangelove’a”?
2. Według czyjego komiksu nakręcono „Barbarellę”?
3. François Truffaut reżyser głośnego 451 Fahrenheita, zagrał jedną z głównych ról w jednej z najgłośniejszych produkcji SF, jakiej?
4. Podaj tytuł filmu SF nakręconego przez Andrzeja Wajdę na podstawie książki Stanisława Lema?
5. Fragmenty jakiego filmu SF wykorzystano w wideoklipie zespołu Queen „Radio Ga Ga”?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres cz.porycki@solarisnet.pl do 27 czerwca do godziny 23:59. W temacie zgłoszenia prosimy podać – Konkurs Rakietowe Szlaki.

Warunki konkursu.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto na wskazany mail prześle odpowiedzi na zadane pytania, mail musi zawierać również adres pocztowy.

Każda osoba biorąca udział w konkursie (bez względu na prawidłowość odpowiedzi) otrzymuje nagrodę gwarantowaną – bon o wartości 15zł (wartość liczona od ceny okładkowej) na zakup dowolnej książki Wydawnictwa Solaris w sklepie solarisnet.pl, bon ważny do końca roku

Warunkiem otrzymania pozostałych nagród jest prawidłowa odpowiedź na wszystkie pytania oraz podanie adresu pocztowego w mailu

Wszystkie bony i zniżki liczone są od ceny okładkowej, promocji nie można łączyć, dotyczy to również promocji z darmową wysyłką. Jeśli zamówienie będzie zawierało poza książkami rabatowanymi dodatkowo inną pozycję wydawnictwa Solaris, przesyłka jest bezpłatna. Nagrody rzeczowe wysyłamy BEZPŁATNIE.

Warunkiem skorzystania z bonu jest podanie w opisie zamówienia imienia i nazwiska które było zawarte w mailu przysłanym na konkurs. Warunkiem skorzystania ze zniżki na kolejne tomy Rakietowych Szlaków (niedostępne w momencie zakończenia konkursu) jest złożenie na nie zamówienia po premierze kolejnych tomów z informacją w opisie zamówienia o chęci skorzystania ze zniżki – osoba składająca zamówienie musi być tą osobą która wysłała konkursowego maila.

Biorąc udział w konkursie, jednocześnie akceptuje się otrzymywanie newslettera z księgarni solarisnet.pl

Lista Nagród

1. Koszulka z logo rakietowych szlaków 3x
2. Zestawy książek RS w twardej oprawie (po jednym egz. części 1 i 2 oraz 25% zniżki – od ceny okładkowej- na kolejne 3 tomy) 10x
3. Bon o wartości 60zł (wartość liczona od ceny okładkowej) na zakup min 4 książek wydawnictwa Solaris w sklepie solarisnet.pl, bon ważny do końca roku
4. Każda osoba która weźmie udział w konkursie otrzymuje bon o wartości 15zł (wartość liczona od ceny okładkowej) na zakup dowolnej książki Wydawnictwa Solaris w sklepie solarisnet.pl, bon ważny do końca roku

AKTUALIZACJA Z WYNIKAMI.

Na wstępie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Pytania okazały się niezbyt trudne, jednak kilka nieprawidłowych odpowiedzi się znalazło. Kilkoro z Was nie podało swojego adresu kontaktowego, a nawet się nie podpisało, takie maile niestety nie wzięły udziału w losowaniu nagród. Poniżej lista nagrodzonych oraz informacja jak można nagrody zrealizować, oczywiście te związane z bonami i rabatami, nagrody rzeczowe prześlemy oczywiście pocztą. W przypadku koszulek prosimy o dodatkowego maila z informacją o rozmiarze i kolorze. Przy nagrodach „rabatowych” proszę pamiętać, że są one liczone od ceny detalicznej/okładkowej a nie od obniżonej ceny w księgarni.

Nagroda koszulka Rakietowych Szlaków – czytam, bo lubię (proszę o przesłanie informacji dot. rozmiaru – L/XL /XXL, oraz koloru – zielony/granatowy:
1. Paweł Szupryczyński
2. Piotr Gałązka
3. Dariusz Skrzydło

Zestawy książek RS w twardej oprawie (po jednym egz. części 1 i 2 oraz 25% zniżki – od ceny okładkowej – na kolejne 3 tomy).
Jak realizować zniżkę na kolejne tomy? Wystarczy po premierze kolejnego tomu złożyć na niego zamówienie, oczywiście w zamówieniu mogą być inne książki, następnie w komentarzu do zamówienia podać informację – „mam 25% zniżki na tom Rakietowych Szlaków” oraz podać imię i nazwisko, którym podpisaliście się w konkursowym mailu. Następnie wpłacacie należność za zamówienie pomniejszając CENĘ OKŁADKOWĄ premiowanej książki o 25%, lub też wybieracie przesyłkę za pobraniem a my odliczymy rabat za Was.

1. Katarzyna Rakowska
2. Robert Fryga
3. Magdalena Stonawska
4. Rafał Salamon
5. Kamila Czaja
6. Mateusz Skoczylas
7. Robert Sukiennik
8. Natalia Dygas
9. Małgorzata Wilk
10. Anna Nowicka

Bon o wartości 60zł (wartość liczona od ceny okładkowej) na zakup min 4 książek wydawnictwa Solaris w sklepie solarisnet.pl, bon ważny do końca roku.
Jak realizować bon? Wystarczy złożyć zamówienie na minimum 4 książki Solaris, oczywiście w zamówieniu mogą być inne książki nie tylko nasze, jednak rabat będzie liczony wyłącznie na nasze tytuły, następnie w komentarzu do zamówienia podać informację – „mam bon wartości 60zł na książki Solaris” oraz podać imię i nazwisko, którym podpisaliście się w konkursowym mailu. Następnie wpłacacie należność za zamówienie pomniejszając CENY OKŁADKOWE tytułów Solaris o wartość bonu, lub też wybieracie przesyłkę za pobraniem a my odliczymy rabat za Was. Bon ważny do końca roku.

1. Maciej Pęksa
2. Anita Dudzis-Cieklińska
3. Joanna Patyk
4. Ewa Turczyn
5. Sylwester Wawruszczak
6. Tomasz Wilk
7. Sylwia Nowaczyk
8. Beata Ławniczak
9. Przemek Grabarek
10. Marek Szkaradek

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu (którzy nie znaleźli się na powyższej liście), mogą zrealizować nagrodę gwarantowaną, bon o wartości 15zł (wartość liczona od ceny okładkowej). Dotyczy wszystkich, którzy przysłali do nas odpowiedzi konkursowe (bez znaczenia czy dobre czy złe).

Jak realizować bon? Wystarczy złożyć zamówienie, oczywiście w zamówieniu mogą być inne książki nie tylko wydawnictwa Solaris jednak bon będzie liczony wyłącznie na nasze tytuły, następnie w komentarzu do zamówienia podać informację – „mam bon wartości 15zł na książki Solaris” oraz podać imię i nazwisko, którym podpisaliście się w konkursowym mailu. Następnie wpłacacie należność za zamówienie pomniejszając CENY OKŁADKOWE tytułów Solaris o wartość bonu, lub też wybieracie przesyłkę za pobraniem a my odliczymy rabat za Was. Bon ważny do końca roku.

Gratulujemy zwycięzcom – czyli wszystkim :) i jeszcze raz dziękujemy za udział w naszej zabawie.