Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – wygraj Age of Wonders III: Złota Edycja! (rozwiązany)

Zapraszamy wraz z Techland wydawnictwo do udziału w konkursie w ktorym możecie wygrać TRZY egzemplarze Age of Wonders III: Złota Edycja! Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Age of Wonders III: Złota Edycja zawiera wszystkie dodatki do gry i aktualizacje, jakie dotychczas zostały opracowane dla podstawowej wersji. To obejmuje także dodatki premium, niezwykle rozbudowane i wysoko oceniane DLC Golden Realms oraz Eternal Lords.

Dodatki ze Złotej Edycji wprowadzają nowości i poprawki w mechanice rozgrywki, bardzo istotnie rozbudowując grę – m.in. o dodatkowe kampanie, nowe mapy i scenariusze, dodatkowe jednostki i specjalizacje dowódców. Pojawia się także cały szereg nowy ras, m.in. Nizołki budujące własne imperium, Nekromanci dysponujący mroczną magią i wspierani przez zastępy nieumarłych, pochodzący ze skutej lodem północy Mrozlingowie oraz czczący słońce Tygrysanie.

ZAWARTOŚĆ ZŁOTEJ EDYCJI:

• Gra Age of Wonders III

• DLC Golden Realms

• DLC Eternal Lords

• DLC Smoczy Tron

• Oryginalna ścieżka dźwiękowa

KONKURS!!!

AgeofWondersIII box3d gold

Mamy dla was trzy egzemplarze! Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na poniższe pytanie drogą mailową i czekać na wyniki.

Jaki jest Wasz ulubione uniwersum fantastyczne (z książek lub filmów), które chcielibyście odwiedzić jako grę i dlaczego?

Maile wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl  w tytule wpisująć AgeIII, pamiętajcie też załączyć adres ewentualnej wysyłki.

Macie czas do 8 grudnia.

Trzy osoby zostaną nagrodzone!

Wyniki będę do 14 dni od zakończenia konkurs, wcześniejsze pytania grożą zjedzeniem przez smoka i przedłużeniem podania wyników o 3 miesiące 😛

 

AKTUALIZACJA:

Age of Wonders III: Złota Edycja trafi do:

Wojciech K.

Ewa R.

Artur O.

Zwycięzcy otrzymali maile!

Gratulujemy!