Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – wygraj Akademię Pennyroyala (rozwiązany)

Książka „Akademia Pennyroyal” M.A. Larsona to (nie tylko najmłodszych) powieść o świecie smoków, czarownic, rycerzy i księżniczek. Z okazji premiery książki w Polsce mamy dla Was 3 egzemplarze do wygrania.

Od wieków wiedźmy chcą zawładnąć światem i zniszczyć szczęście, pogrążając świat w mroku i nienawiści, a smoki budzą trwogę i zwątpienie. To księżniczki – wyćwiczone w Odwadze, Współczuciu, Dobroci i Dyscyplinie, mogą ochronić świat przed złym czarem, a rycerze zgasić moc drzemiącą w smokach. Nauka w Akademii Pennyroyal ma ich do tego zadania przygotować.

Evie jest jedną z nowych kadetek. Nie wie, czy jej przeznaczeniem jest zostać księżniczką, mimo że nie jest dziewczyną wysokiego urodzenia, ale nie ma innego wyjścia bo poza Akademią nie ma gdzie pójść. Czy zdoła ukończyć naukę i stanąć do odwiecznej walki jako księżniczka? Kim naprawdę jest i jaki sekret skrywa jej serce? Skąd pochodzi tajemniczy amulet na szyi Evie?

„Akademia Pennyroyal”, porównywana na całym świecie do cyklu z Harrym Potterem jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji, wciągająca bez końca i pozostawia apetyt na kolejne części, które już niebawem będą miały swoją premierę w USA.

 

Do wygrania są trze egzemplarze! Pytanie dla Was:

Do jakiej szkoły/akademii/uczelni z książek pragnelibyście uczęszczać i dlaczego?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl w temacie wpisując Akademia.

Macie czas do 8 lutego.

AKTUALIZACJA

Książka Akademia Pennyroyal trafia do:

Katarzyny W.

Uli S.

Agnieszki Cz.

Zwycięzcy otrzymali maile z informacją.