Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – wygraj Battlefleet Gothic: Armada, Technomancer i Talisman: The Horus Heresy (Rozwiązany)

Zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania są trzy pudełkowe wersje gier na PC: Talisman: The Horus Heresy, Technomancer oraz Battlefleet Gothic: Armada.

Battlefleet Gothic: Armada jest grą strategiczną pozwalającą wziąć udział w kosmicznych bitwach rozgrywających się w uniwersum Warhammer 40,000. Będziesz konstruować floty złożone z potężnych okrętów Imperium, Chaosu, Eldarów bądź orków, a następnie dowodzić nimi podczas zażartych bitew na ogromną skalę.

TALISMAN: HORUS HERESY to osadzona w uniwersum Warhammer 40,000 komputerowa gra planszowa, bazująca na zasadach znanych ze słynnego Talismana. Opowiada o wydarzeniach znanych jako Herezja Horusa i upadku Imperium ludzi.

The Technomancer jest fantastyczno-naukową grą fabularną, łączącą dynamiczny system walki i pełną rozmachu historię, w której twoje decyzje zaważą na losach Marsa. Jesteś technomantą, potężnym wojownikiem kontrolującym niszczycielską moc elektryczności. Rusz w niebezpieczną wędrówkę po planecie wyniszczonej przez wojny i opanowanej przez zmutowane potwory.

Aby wygrać jedną z nich, musicie wykazać się kreatywnością. A dokładniej: odpowiedzieć na pytanie, dlaczego gracie w gry na PC mimo dostępności konsol i uzasadnić, jakie zalety ma to konkretne urządzenie.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując GRY NA PC. Na odpowiedzi czekamy do 8 sierpnia 2016. Powodzenia!

Aktualizacja!

Gra Battlefleet trafi do Bartka O.

Gra Talisman trafi do Marcina K.

Gra Technomancer trafi do Adriana P.