Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – wygraj Dying Light: The Following! (rozwiązany)

Wraz ze studiem Techland przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do pięciu osób trafi po egzemplarzu gry “Dying Light: The Following” oraz gadżety związane z tą produkcją. Aby je zdobyć, musicie poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz mieć trochę szczęścia.

Dying Light The Following – Enhanced Edition przenosi parkourową apokalipsę zombie na wyższy poziom. Oto ulepszona wersja Dying Light z całkiem nowym systemem Legendy, poprawioną grafiką i dużymi usprawnieniami rozgrywki. W pakiecie znajdziesz całą dodatkową zawartość, w tym Be the Zombie oraz The Bozak Horde. Co niemniej ważne, możesz teraz wyruszyć poza mury miasta, by odkryć nowy, rozległy i niebezpieczny obszar Dying Light: The Following. To ogromny dodatek z ciekawą fabułą, która wprowadza tajemnicze postacie, nowe śmiercionośne bronie, zaskakujące zadania i w pełni modyfikowalne buggy.

 

Pytanie brzmi: Jak nazywa się miasto, do którego trafił Kyle Crane, główny bohater “Dying Light”?

Poprawne odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie wpisując DYING LIGHT. Na Wasze maile czekamy do końca lutego 2016 roku.

Do wygrania są kody steam na grę Dying Light: The Following oraz gadżety (które możecie zobaczyć poniżej).

Powodzenia!

DL okulary

koszulka DL

DL przypinki

DL smycz

 Aktualizacja: nagrody trafiają do:

Gry (kody steam)

Roberta W.

Anny S.

Mateusza W.

Wojtka F.

Eweliny Z.

 

Gadżety:

Macieja M.

Kuba W.

Agaty K.

Zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową.