Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – wygraj grę Deponia Doomsday! (rozwiązany)

Wraz z wydawnictwem Techland przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są kody do pobrania gry na PC “Deponia Doomsday”. Aby zdobyć jeden z nich, musicie poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, pięć osób zostanie wybranych.

Pewnej pamiętnej nocy Rufusa obudził przerażający koszmar. Śniło mu się, że poświęcił samego siebie, by ocalić Deponię. Jednak jakim kosztem? Szybujące miasto Elizjum rozbiło się o planetę. Jako ostatni z Deponian, Rufus miał stawić czoła okrutnym fewlockom, aby ostatecznie zrealizować jedyny plan mający jakiekolwiek szanse powodzenia – wysadzić Deponię w powietrze! I… Zapuścić wąsy.

Oczywiście zdawał sobie sprawę, że wszystkim tym straszliwym wydarzeniom (szczególnie temu z wąsami) trzeba za wszelką cenę zapobiec. Zarówno Deponia, jak i gładko wygolona twarz Rufusa musiały przetrwać!

Ale czy faktycznie było to tylko sen? Z pomocą McChronicle’a, ekscentrycznego naukowca badającego dziwne anomalie czasowe, Rufus odkrywa, że jacyś podróżnicy z przyszłości nierozważnie zaparkowali swój wehikuł czasu w jego dzielnicy. Tylko pomyśl, co by się stało, gdyby taka fantastyczna technologia wpadła w niepowołane ręce!

Odwiedź szalony świat drugiej odsłony trylogii Deponia i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części w Deponii Doomsday uśmiejesz się do łez.

Daj się porwać osobliwemu poczuciu humoru i wybierz się w niezapomnianą podróż przez niezwykły świat Deponii.

Pytanie brzmi: Którą odsłoną gry “Deponia” jest “Doomsday”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w tytule maila wpisując DEPONIA. Czekamy na nie do 10 kwietnia 2016 roku!

Gra zostanie dostarczona zwycięzcom w postaci kodu na platformę STEAM.

 

AKTUALIZACJA Kody gry Deponia trafiły do

Adama G.

Daniela H.

Katarzyny P.

Maria S.

Piotr N.

Zwycięzcy otrzymali maile z informacją o wygranej!