Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – wygraj koszulkę z Deadpoolem! (rozwiązany)

Zapraszamy do konkursu związanego z gorącym tytułem, czyli z “Deadpoolem”. Dla trzech osób przygotowaliśmy zestawy: koszulka z Deadpoolem (do wyboru z kolekcji sklepu dystrykzero.pl) oraz zabawka-niespodzianka z Marvela.

Aby wygrać taki zestaw, musicie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i mieć trochę szczęścia. Pytanie brzmi:

 

Jaki tytuł nosi film z 2009 roku w którym pojawiła się postać Deadpoola i przez kogo była grana?

 

Na odpowiedzi czekamy do końca lutego 2016 roku, wysyłajcie je na maila konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując DEADPOOL. 

O filmie: Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson – niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik – poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako “Deadpool” i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Nagrodzimy trzy osoby, które będa mogły wybrać sobie dowolną koszulkę z Deadpoolem (rozmiar też dowolny) z oferty dystrykzero.pl w momencie rozwiązania konkursu, dodatkowo każda osoba otrzyma zabawki niespodzianki marvela!

 

Szukacie ciekawych gadżetów? Zajrzyjcie na Dystryktzero.pl

imaginarium grafika

AKTUALIZACJA: koszulki trafią do Agnieszki A., Wojtka W., Pawła C.

Gratulujemy, zwycięzcy otrzymali maile!