Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – wygraj książce Bogowie i wojownicy! (rozwiązany)

Wraz z wydawnictwem Wilga zapraszamy Was do udziału w zabawie konkursowe. Do wygrania jest najnowsza część serii Bogowie i wojownicy!

Czytelnicy Siedmiu cudów Petera Lerangisa i Pięciu królestw Brandona Mulla będą zachwyceni porywającym obrazem Egiptu z czwartej części epickiej sagi o przetrwaniu.

Hylas i Pirra dotarli nareszcie do Egiptu, lecz okazało się, że sztylet, strzeżony przez Userrefa, zaginął. Co gorsza, Telamon wraz z wojownikami Kruków już tu jest, szuka skradzionego ostrza i nie spocznie, dopóki nie dostanie tego, po co przybył. Hylas odkrywa, gdzie została ukryta broń – w starożytnych egipskich grobowcach, pogrzebana z niespokojnymi duchami zmarłych. Wejście tam będzie wymagało ogromnej odwagi. A Hylas wcale nie jest pewien, czy zdoła tego dokonać, ani czy wydostanie się stamtąd żywy. Jego wizje stają się coraz częstsze.

Hylas i Pirra, z pomocą lwicy Zguby i sokolicy Echo, muszą odnaleźć sztylet, a potem uciec… zanim pożrą ich bogowie Egiptu.

 

Konkurs! Do wygrania są trzy egzemplarze książki Bogowie i wojownicy. Grobowiec krokodyla

Pytanie dla Was: Które bóstwo z mitologii starożytnego egiptu wzbudza Wasze największe zainteresowanie i dlaczego? 

Z nadesłanych maili wybierzemy trzy które nagrodzimy książką Bogowie i wojownicy. Grobowiec krokodyla!

Prawidłowe odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Grobowiec krokodyla. Na zgłoszenia czekamy do 14 marca.

bogowieiwojownicy

Aktualizacja, książki Bogowie i wojownicy wędrują do:

Marcina J.

Agnieszki S.

Krzysztofa K.

Gratulujemy, zwycięzcy otrzymali maile.