Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – wygraj książkę Terry Pratchett. Życie i praca z magią w tle (rozwiązany)

Mamy dla Was trzy egzemplarze książki „Terry Pratchett. Życie i praca z magią w tle”, czyli biografii sir Terry’ego autorstwa Craiga Cabella w tłumaczeniu Elżbiety Gepfert.

Niezwykła historia życia jednego z najbardziej lubianych twórców na świecie, obejmująca także jego mężną walkę z chorobą Alzheimera. Powieści Terry’ego Pratchetta, wydawane na całym świecie w trzydziestu siedmiu językach, sprzedane w nakładzie sześćdziesięciu pięciu milionów egzemplarzy, są rok po roku niecierpliwie wyczekiwane przez legiony fanów.

Ta książka, pozwalająca z uwagą przyjrzeć się twórcy i jego dziełom, obejmująca także ekranizacje oraz przewodnik dla kolekcjonerów, stanowi niezastąpioną lekturę każdego fana.

Pierwsza książka o Świecie Dysku, „Kolor magii”, ukazała się w 1983 roku i od tego czasu cykl – z jego dziwacznymi bohaterami i ich straszliwymi przeciwnikami – zachwycał zarówno młodych, jak i starszych czytelników. W roku 2007 Pratchett ogłosił, że zdiagnozowano u niego chorobę Alzheimera. Odważnie zmierzył się z tą chorobą, swą determinacją dorównując postaciom swych porywających i zabawnych powieści. Znajdziemy tu również listę wszystkich dzieł Pratchetta na ekranie i na scenie, pełną bibliografię brytyjską oraz notę o kotach.

Aby je zdobyć, musicie wykonać zadanie konkursowe i nadesłać jego rozwiązanie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie wpisując SIR TERRY.

A oto zadanie: napiszcie w 5-10 zdaniach, która z książek Terry’ego Pratchetta była dla Was najważniejsza i dlaczego. Jeśli zmieniła Wasze życie, powiedzcie, w jaki sposób. Polubcie też nas na fejsie – Kawerna.pl

Macie czas do 1 października. 

Powodzenia!

GRATULUJEMY!

Książka trafia do

Aneta B.

Krzysztofa W.

Joanny S.