Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

KONKURS – Wygraj Trollhunters. Łowców trolli! (rozwiązany)

Z przyjemnością informujemy, że mamy dla Was trzy egzemplarze “Trollhunters. Łowców trolli” – książki autorstwa Guillermo del Toro oraz Daniela Krausa (w świetnym przekładzie Piotra W. Cholewy).

Jim Sturges jest typowym nastolatkiem z przedmieść San Bernardino. Ma żenująco opiekuńczego ojca oraz najlepszego kumpla imieniem Tubby, z którym łączy go nienawiść do wszelkiej udręki (na przykład do lekcji WF). Na dodatek podkochuje się w dziewczynie, która nawet nie wie o jego istnieniu. Jednak wszystko zmienia się, kiedy tajemnica sprzed lat powraca, zagrażając każdemu w tym pozornie sennym miasteczku. Wkrótce Jim dołącza do grupy niezwykłych (i trochę nieludzkich) bohaterów, by podjąć walkę z potworami, o których istnieniu nie miał pojęcia. W wyobraźni dwóch geniuszy horroru, Guillermo del Toro i Daniela Krausa, zrodziła się ilustrowana powieść o grozie, która czai się w niewidocznych kryjówkach, idealna dla nastoletnich czytelników i fanów “Labiryntu fauna”.

KONKURS!

Aby wygrać jeden egzemplarzy, musicie polubić profil Kawerny na facebooku oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

W którym z filmów Guillermo del Toro zagrali Charlie Hunnam i Idris Elba?

Na odpowiedzi czekamy do 15 października 2015, nadsyłajcie je na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie maila wpisując ŁOWCY.

 

AKTUALIZACJA: Książki trafią do:

Zofi K.

Kamili Ł.

Piotra Cza.

Gratulujemy.