Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – wygraj Xięgę Nefasa. W zaświatach (rozwiązany)

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki “Xięga Nefasa. W zaświatach” wraz z koszulkami!

Nefas, tajemniczy sługa Krzywoustego, pragnie za wszelką cenę wydostać z zaświatów swoją ukochaną. Jednak by móc przywrócić do życia Rangdę, musi najpierw dotrzymać przyrzeczenia danego wiele lat temu mrocznemu bóstwu Trygławowi. Ma chronić przed śmiercią troje dzieci, których losów przyrzekł strzec podczas krwawego obrzędu.

Władysław – młody następca tronu, Jaksa – przybrany syn rycerza Dunina i niewidoma Alba o magicznych zdolnościach nie ułatwiają mu zadania. Cała czwórka rzucona w wir wojen toczony przez księcia Bolesława zmaga się z rosnącą w siłę pogańską potęgą i upiorami, które wydostały się z Nawii. Nefas robi, co w jego mocy, bo wie, że śmierć jednego dziecka oznacza śmierć całej trójki, a tym samym zaprzepaszczenie szansy na ocalenie Rangdy.

Dwunastowieczna Polska to miejsce, gdzie magia miesza się z rzeczywistością, pogańscy bogowie rządzą losami ludzi, a kościelni dostojnicy i możni rycerze gotowi są zaprzedać duszę diabłu, by choć na chwilę zyskać władzę.

Chcecie otrzymać pakiet książka + koszulka? Napiszcie maila na konkurs@kawerna.pl (tytułujcie Zaświaty) i napiszcie które bóstwo słowiańskie wydaje się Wam najciekawsze i dlaczego. Na maile czekamy do 20 lutego.

Nagrody otrzymują: Władysław M., Damian W. oraz Małgosia S.

Gratulujemy!

 

koszulkanefas