Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – wygraj książkę Poszukiwaczka (rozwiązany)

Powieść Arwen Elys Dayton „Poszukiwaczka” to tom 1 nowej serii. Jest to propozycja dla fanów serii “Dary Anioła” Cassandry Clare i “Igrzysk Śmierci” Suzanne Collins.

Oficjalny opis „Poszukiwaczki” poniżej:

Quin, Shinobu i John mieli zostać Poszukiwaczami i chronić słabszych. W dniu składania przysięgi John nie zostaje dopuszczony do objęcia tej zaszczytnej funkcji, a wszystko, w co Quin wierzyła, okazuje się kłamstwem. Zgodnie z tajemnym planem ojca Quin wyszkolono na zabójczynię. Czy dziewczyna udaremni intrygę i przechytrzy spiskowców?

Od wieków Poszukiwacze wykorzystywali swoje niezwykłe umiejętności, żeby czynić świat lepszym. Quin Kincaid i jej przyjaciele Shinobu i John przez lata byli szkoleni, by dołączyć do tego zaszczytnego grona. W chwili jednak gdy mają złożyć Przysięgę, wszystko się zmienia. John, którego kocha Quin, nie zostaje dopuszczony do ceremonii, a ostateczna próba przed przystąpieniem do grona Poszukiwaczy okaże się nie tym, czego się spodziewali.

Od tej pory Poszukiwaczka wraz z Shinobu będzie musiała stawić czoło zaborczemu ojcu, który wytrenował ją na zabójczynię. A także ukochanemu, który dopuszczając się zdrady, próbuje odebrać od nich starożytny artefakt będący dziedzictwem jego rodziny.
Jednak wszystko się może odmienić, gdy na drodze Poszukiwaczy staną tajemniczy Sędziowie, którzy oddzielą to, co sprawiedliwe, od tego, co nikczemne i zdradzieckie.

Z fragmentem powieści możecie zapoznać się pod tym adresem.

 

Mamy dla Was trzy egzemplarze! Odpowiedzi na pytanie poniżej (wraz z adresem wysyłki) nalezy wysłać na konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Poszukiwaczka. Macie czas do 30 września.

Pytanie konkursowe:

Arwen Elys Dayton, autorka Poszukiwaczki, ma nietypowe imię, dlaczego rodzicie jej takie nadali?:)

poszukiwaczka

 

Trzy egzemplarze trafią do Radka K., Krzysztofa G., Moniki S.

Gratulujemy!