Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Śródziemie: Cień wojny – konkurs! (rozwiązany)

Śródziemie: Cień Wojny to przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Władcy pierścieni J.R.R. Tolkiena. Akcja gry jest kontynuacją poprzedniej części cyklu. Głównym bohater nazywa się Talion, który był strażnikiem Czarnej Bramy. Przebieg fabuły koncentruje się na Celebrimborze, który zajmował się wykuwaniem pierścieni władzy. Jako zjawa nawiązuje współpracuje z Talionem będąc w jego ciele. Wykuty zostaje nowy pierścień, dzięki któremu Talion może zostać królem oraz pomóc w zgromadzeniu armii mającej powstrzymać Saurona i jego siły. 

Śródziemie: Cień Wojny dostępne jest od miesiąca na polskim rynku a my dzięki uprzejmości Cenega S.A. (dystrybutora gry w Polsce) i Galakta mamy dla Was gry planszowe osadzone w uniwersum Tolkiena i gadżety z gry!

W grze Śródziemie: Cień Wojny gracze otrzymają nowy Pierścień Władzy i staną do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami, w tym z samym Sauronem i jego Upiorami Pierścienia, w monumentalnej bitwie o Śródziemie. Otwarty świat gry nabierze wiarygodności dzięki rozszerzonemu Systemowi Nemezis, który zdobył wiele nagród. Dynamiczny system zmian znany z pierwszej części ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez działania i decyzje gracza, dzięki czemu każdy świat gry będzie unikalny dla każdego gracza.

Pytanie konkursowe dla Was:

Historię której postaci z uniwersum Władcy Pierścieni chcielibyście poznać w postaci gry/książki/filmu/serialu? Wybór prosimy uzasadnić w 5 zdaniach.

Na Wasze maile czekamy do 30 listopada. Wysyłajcie je na konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Cień Wojny.

Nagrody:

konfrontacja set

wpLCG set

SOW Notbook Vis2

SOW Keychain Vis V2 2

 AKtualizacja, konkurs rozwiązany. Zwycięzcy otrzymali maile.

Nagrodziliśmy:

Łukasza T., Olę W., Artura M., Natalię M., Tomasza Z.

Gratulujemy!