Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Konkurs – wygraj książkę Twierdza Kimerydu!

Wielbiciele fantastyki znajdą już w księgarniach powieść Magdaleny Pioruńskiej „Twierdza Kimerydu”, a my zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania trzy egzemplarze powieści.

Oficjalny opis powieści:

Czasem badania genetyczne są przyczyną katastrofy, a nie przełomu.

Gdy w Mieście Krokodyli dochodzi do krwawego stłumienia pokojowej konferencji asymilacyjnej, nikt jeszcze nie podejrzewa, do czego doprowadzi konflikt między Miastem Krokodyli a Twierdzą Kimerydu. Organizatorce konferencji, Annie Guiteerez, antropolog z Uniwersytetu Krokodyli, udaje się zbiec z samego centrum zamieszek i uratowana przez strażnika wąwozu Tyrsa Mollinę, pół człowieka, pół raptora, trafia do rezydencji burmistrza Twierdzy – Teobalda. W obliczu niedawnej rzezi i wiszącej w powietrzu rewolucji nawet zatajenie prawdziwego powodu przybycia pani profesor do Twierdzy Kimerydu wydaje się nieistotnym szczegółem. Na jaw wychodzą bowiem znacznie bardziej przerażające fakty, sprawiające, że żadne z miast Afryki Południowo-Wschodniej nie może dłużej pozostać obojętne wobec krzywdzących wpływów Europy i hegemonii cesarza Brytanika. Usilna chęć przypodobania się Cesarstwu Europy nagle gaśnie zastąpiona determinacją i pragnieniem odzyskania autonomii kraju Złocistych Piasków.

Twierdza Kimerydu okładka

Konkurs!

Chcecie otrzymać jeden z trzech egzemplarzy? Lubicie fantastykę? Napiszcie do nas jaki gatunek fantastyki lubicie najbardziej i dlaczego!

Trzy osoby zostaną wybrane i nagrodzone książką. Na Wasze maile czekamy pod adresem konkurs@kawerna.pl w tytule maila wpisujcie TWIERDZA.

Mail powienien zawierać Waszą odpowiedź oraz adres ewentualnej wysyłki.

Czekamy na maile do 16 kwietnia do 23:59.