Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Wygraj Ucznia Diabła!

Pierwszy tom znakomitej, nagrodzonej prestiżową nagrodą Orla serii duńskiego króla fantastyki, Kennetha B. Andersena o wielkiej wojnie na samym dnie piekieł. Pełna czarnego humoru, wyrazistych bohaterów, przewrotna opowieść o tym, jak przerobić anioła na diabła i dlaczego nie da się tego zrobić.

Filip Engell był tak miły, uczynny i dobry, że nawet starszym paniom zbierało się na mdłości. Tym bardziej nigdy nie powinien był trafić do piekła… A jednak. Gdy paskudny kolega ze szkoły wpycha Filipa pod samochód, chłopak nie trafia do nieba. Trafia do otchłani, przed tron samego Lucyfera. Władca piekieł nie czuje się ostatnio najlepiej i pilnie potrzebuje następcy. Wybrał Filipa…

Filipa?! Lucyfer szybko zdaje sobie sprawę, że musiała zajść jakaś koszmarna pomyłka, bo Engell kompletnie się do przewidzianej roli nie nadaje. Nie ma jednak czasu na kombinacje. Czas nagli, więc zdesperowany Lucyfer ze wszystkich sił stara się przeciągnąć chłopaka na stronę zła. Nie wiadomo tylko, czy szybciej wykończy go postępująca choroba, czy nieznośnie słodkie zachowanie podopiecznego.

Zapraszamy do udziału w konkursie, do wygrania są egzemplarze Ucznia Diabła!

 

Aby wygrać Ucznia Diabła ależy:

 

a) Odpowiedzieć na pytanie.

b) Wysłać odpowiedź na maila konkurs@kawerna.pl najpóźniej do 7 maja, w tytule wpisująć Uczeń Diabła

c) Mieć trochę szczęścia w losowaniu 😉

Pytanie: W którym roku i w czyim wykonaniu ukazała się piosenka Sympathy for the Devil?

Powodzenia!

AKTUALIZACJA NAGRODY OTRZYMUJĄ:

 Małgorzata Halicka, Marek Benysek oraz Adam Derębski.