Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Wygraj gadżety z serialu Gra o tron! (rozwiązany)

Gra o tron to bijąca rekordy popularności ekranizacja sagi George’a R. R. Martina – epickiej opowieści o krainie Westeros, w której pory roku mogą trwać latami.

Finał serialu Gra o tron za nami, a my mamy dla Was po tych emocjonujących wydarzeniach konkurs w którym możecie wygrać gadżety związane z serialem!

Co ciekawego mamy do rozdania? Kufle, kieliszki, koszulki (damskie i męski), podkładki oraz książki! Poniżej wizualizacja 😉

kieliszki1

kufel3

podkładki

koszulki

uczta

Gra o tron to kultowy serial HBO będący adaptacją sagi fantasy George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej przez siedem rodów walce o kontrolę nad królestwami Westeros.

W piątym sezonie (który właśnie się zakończył) Jon Snow stara się pogodzić obowiązki w Straży Nocnej ze służbą na rzecz niedawno przybyłego na dwór Stannisa Baratheona, który tytułuje się prawowitym królem Westeros. W tym samym czasie Cersei za wszelką cenę chce utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, gdzie zagrożeniem dla niej są Tyrellowie i religijna sekta, której przewodzi tajemniczy Wielki Wróbel. Jaimie wyrusza na sekretną misję. Natomiast na drugim krańcu Wąskiego Morza Arya szuka starego przyjaciela, a zbiegły Tyrion znajduje w swoim życiu nowy cel. W Meereen robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Daenerys przekonuje się, że obrona miasta będzie wymagać od niej wielkiego poświęcenia.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Co trzeba zrobić? (Polubcie Kawernę na facebooku!)

Po pierwsze odpowiedzieć na pytanie “Kto jest Twoją ulubioną postacią z książek/serialu Gra o tron i dlaczego?” (maksymalnie 5-6 zdań)

Po drugie wysłać maila z odpowiedzią na konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Gra o tron.

Po trzecie umieścić w treści maila, oprócz odpowiedzi, dane do ewentualnej wysyłki (adres i tel).

Po czwarte czekać na wyniki!

 

Konkurs potrwa do 6 lipca, wyniki zostaną podane od 2 tygodni do miesiąca (w zależności od ilości odpowiedzi, a znając Was będzie ich dużo :P)

 

Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy osoby które otrzymają koszulki, książki, kufle i kieliszki. Do tego dorzucimy oczywiście podkładki.

POLUBCIE KAWERNE NA FACEBOOKU!

NAGRODZIMY 10 osób!

Ps. w mailach możecie sugerować które gadżety Was interesują 😉

Sponsorem nagród jest HBO POLSKA.

 

Mieliśmy “małą” obsuwę ale KONKURS ROZWIĄZANY, nagrody wędrują do:

Kinga O.

Patryk F.

Krzysztof B.

Natalia K.

Anna J.

Angelika S.

Magdalena Dz.

Katarzyna B.

Marcin T.

Paulina W.

Zwycięzcy otrzymali maile, sprawdźcie skrzynki.
GRATULUJEMY!